Анастасія Романюк розсудить "Рух" та "Кобру"

03 серпня 20:28
Переглядів: 304
Анастасія Романюк

Поєдинок 3-го туру Першої ліги між винниківським «Рухом» та харківською «Коброю», який відбудеться в суботу, 4-го серпня, о 18:30 на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках, довірено обслуговувати арбітрові ФІФА Анастасії Романюк з Івано-Франківська.

Минулого сезону рефері зі сусіднього обласного центру вже одного разу працювала на матчі за участю «рухівців». Це була остання зустріч 2017-го року (22-ий тур, 17-го листопада), і в ній винниківська команда впевнено обіграла краматорський «Авангард» 2:0. Особливо пам’ятною гра стала для головного тренера «Руху» Андрія Кікотя, який тоді дебютував на цій посаді – й одразу з перемоги. Її господарям того нетеплого листопадового дня принесли влучні удари Віктора Хомченка (28-ма хвилина) та Назара Вербного (38-ма хвилина, з пенальті).

Анастасія Романюк є арбітром ФІФА і чудово проявляє себе у важливих міжнародних баталіях, неодноразово її визнавали найкращою у різноманітних номінаціях серед футбольних арбітрів. Суддівство мешканка Івано-Франківська розпочала 2005-го року, коли пробувала себе на іграх регіональних змагань. Далі за традиційною ієрархією – 2006-го року перейшла на зустрічі Дитячо-юнацької футбольної ліги України та різноманітних аматорських турнірів. Професійний статус Анастасія Романюк отримала 2012-го року, коли розпочала судити поєдинки Другої ліги України. А розпочинаючи з 2017-го року, вона вже працює у Першій професійній лізі українського футболу.

Допомагатимуть Анастасії Романюк під час винниківсько-харківського протистояння асистенти арбітра: Валерій Кисельов зі Сум та Роман Прощенко з Дніпра. Четвертий арбітр – львів’янин Андрій Холявко. Спостерігач арбітражу та директор матчу – Олександр Циганков із Тернополя.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: