Анатолій Коньков: "Наша позиція по Криму не міняється"

18 серпня 21:18
Переглядів: 224
Коньков

Позиція Федерації футболу України щодо кримських клубів залишається незмінною. Про це сьогодні на прес-конференції заявив президент організаціїАнатолій Коньков.

Нагадаємо, кримські клуби зіграли у Кубку Росії. Після цього керманич ФФУ направив лист у ФІФА та УЄФА з вимогою застосувати санкції до РФС.

"Я вже не раз про це говорив. Наша позиція не міняється. А що буде далі я не можу передбачити. Я не чарівник."

Крім того, Коньков висловився з приводу ще кількох питань. Зокрема про ситуацію з "Іллічівцем", який всі матчі нового чемпіонату зіграв на виїзді.

"Поки ситуація не дозволяє "Іллічівцю" грати домашні матчі в Маріуполі. Тому у них всі ігри виїзні. Свого стадіону вони поки не заявили. Якщо ситуація дозволить команді приймати матчі в рідному місті, то вони це робитимуть."

На початку серпня колишній генеральний директор концерну "Спортивні арени України"Сергій Сімак став радником Конькова.

"Сергій Сімак — мій помічник. На нього покладені певні функції. Не знаю чи варто про це зараз говорити. Займається всіма проблемами, які у нас виникають. Їх вистачає."

Перед початком сезону клуби прийняли рішення відмовитися від додаткових арбітрів за воротами. У двох стартових турах не зарахували два чистих м'ячі.

"Виконком підтримав рішення власників клубів, які вирішили відмовитися від послуг додаткових арбітрів. Після першого кола повернемося до цього питання. Клуби мотивували своє рішення тим, що це надто велике фінансове навантаження для них", - зазначив Коньков.

Нагадаємо, сьогодні ФФУ заявила, що виділить один мільйон гривень пораненим в ході АТО бійцям.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: