Анатолій Коньков: "Український чемпіонат не буде частиною чогось"

05 липня 23:43
Переглядів: 411
коньков

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков висловив ставлення до проходить зараз турніру за участю клубів Росії і України, а також проекту Об'єднаного чемпіонату.

- З приводу Об'єднаного чемпіонату двох країн наша позиція залишається незмінною: ми як і раніше проти його створення у зв'язку з тим, що наш національний чемпіонат занадто цінний і занадто значимий як для нашої федерації, так і для країни в цілому, - сказав Коньков. - Тому український чемпіонат не буде частиною чогось.

Що стосується Об'єднаного турніру, то у кожного клубу, який приймає він участь у цьому змаганні чи ні, основне завдання на даному етапі - максимально якісно підготуватися до майбутнього сезону. Яким чином команди будуть її вирішувати, для федерації абсолютно не важливо. Для мене як президента федерації важливо, щоб українські клуби мали можливості для хорошої підготовки до чемпіонату, і я буду тільки радий, якщо вони в міжсезоння будуть підбирати з кожним роком все більш сильних спаринг-партнерів. Більше того, буду щиро радий, якщо в цей період проводитимуться турніри, беручи участь в яких клуби зможуть крім підготовки до сезону ще й заробити грошей. Тому федерація буде завжди підтримувати подібного роду турніри, які спрямовані на розвиток внутрішнього національного футболу і не порушують цілісності українського чемпіонату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: