Анатолій Мущинка: "Закінчивши кар’єру, відійшов од футболу"

05 червня 21:33
Переглядів: 118
Анатолій Мущинка

«Матч «Карпат» так і не відвідав»

— Які спогади у вас про Львів?

— Жив я в місті Лева дуже давно. Якщо врахувати той факт, що поїхав після Львова в Запоріжжя, то загалом більше 20 років прой­шло. Я приїжджав у Львів раз на рік. Мені було цікаво спостерігати за тим, як змінювалося місто. Ви собі не уявляєте, які це кардинальні зміни! Чесно… Те, що було 20 років тому, й зараз… Якби мене тоді перемістили в майбутнє на 20 років, то я Львів би не впізнав. Головне, що ці зміни відбулися в позитивну сторону.

— Тобто, живучи в Німеччині, ви продовжували відвідувати Львів?

— Так. Можу сказати, що тоді, коли залишав Львів, він був… е-е-е-е… Словом, тоді взагалі все перебувало в повній ямі. Дуже тяжкі часи були. Перебудова суспільства, самі розумієте. Спочатку були невеликі зміни. Але за років п’ять усе кардинально почало змінюватися.

— Коли приїжджаєте до Львова, то як розпоряджаєтеся часом?

— Наприклад, кілька років тому в нас була зустріч з випускниками Львівського спортінтернату. Святкували 25-річчя, зустрілися із хлопцями, пограли у футбол, посиділи в кав’ярні, говорили, гуляли… Попри малу кількість тих, хто зумів прийти й приїхати, мені було приємно всіх зустріти.

— Із ким саме вдалося побачитися?

— Моїх однолітків, близьких знайомих зібралося восьмеро чи дев’ятеро. Стільки ж було хлопців, старших на рік. Прийшло кілька тренерів. Приємно було побачити Володимира Данилюка. Мої тренери Ярослав Луцишин і Лев Броварський вже нині спочилі. Також на зустрічі був Ярослав Дмитрасевич. Деяких хлопців я не впізнав. Роки йдуть, люди змінюються.

— Потрапити на матчі УЄФА Євро-2012 не вдалося?

— Ні, бо я приїхав тоді, коли чемпіонат закінчився.

— Матчі «Карпат» теж не вдається відвідати під час подорожей в Україну?

— Жодного разу не був. Судіть самі, приїжджаю на три тижні. Тиждень треба побути в Мукачевому, приїжджаєш на три-чотири дні до Львова, й уже час збиратися. Окрім того, приїжджаю завжди в міжсезоння. «Арену Львів» теж не бачив на власні очі. Словом, закінчивши кар’єру, відійшов од футболу. Навіть зараз ніякого відношення до нього не маю. Раніше грав на аматорському рівні, але на даний час припинив, бо відчуваю біль у колінах. Обставини примусили мене сказати: «Досить».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: