Анатолій Попов: "Дедишин за все відповість у судах"

09 жовтня 10:19
Переглядів: 220
попов

Віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов прокоментував конфлікт із львівськими «Карпатами».

«Якщо ви розраховуєте почути від мене якісь гучні заяви, то ви помиляєтеся. Перше - їх не буде. Друге - я не буду виправдовуватися, я не буду нікого звинувачувати. Я не прокурор, я не адвокат. Є для цього відповідні органи. Єдине, я дотримуюся думки капітана Гліба Жеглова: «Злодій повинен сидіти у в'язниці!». І наклепник, на мою думку, повинен бути покараний. Бувають ситуації, коли і наклепник, і злодій - в одній особі. Зазвичай кажуть: «Хто кричить голосніше всіх «тримайте злодія»?

Я, як футбольний чиновник, повинен дотримуватися законів. І не можу собі дозволити те, що можуть собі дозволити деякі. Я повинен пройти всі інстанції. Це Комітет з етики та чесної гри, куди я написав відповідну заяву, це КДК, далі, можливо, Апеляційний комітет. Якщо це не задовольнить сторони, тоді CAS - суд в Лозанні.

Це одна складова. Я не виключаю, що буде друга, бо там стільки наговорено, сказано, що буде звернення до суду загальної юрисдикції щодо захисту честі і гідності з певними вимогами.

Я дізнався, що генеральний директор футбольного клубу «Карпати» Львів був у фракції Партії Регіонів. Мене це приголомшило, якщо чесно. Це для мене вже загадка, як це могло трапитися у Львові. У національному клубі. Виявляється, людина говорить про Майдан, очищення влади, "паплюжать цю злочинна влада, яка є сегодня в Українському футболі, яка булу нещодавно в державі". А натомість, ця людина булу прічетна до тієї влади, яку він теж паплюжіть.

В ситуації, яка склалася навколо клубу, все поставлено з ніг на голову. Людина, яка підписувала контракт, офіційна особа, людина, яка несе повну відповідальність, в тому числі і кримінальну, за свій підпис. Людина в боргах, як у шовках. Керуюся тільки документом: Федецький - 986687 гривень, Крістобаль - 596885 євро, Богатінов - 88 000 євро плюс 100 000 гривень, Ощипко - 116452 долара, Мілошевич - 142 203 долари. Це ще не все, це ті, у яких названі повні суми. З кимось домовлялися на якихось умовах, хтось ще думає. Хтось очікує, комусь пообіцяли. Але ми маємо сьогодні в перерахунку близько 16 мільйонів гривень, щоб не забивати вас цими тонкощами. Це по футболістам. Це заборгованість клубу, від имени которого виступать пан Дедишин, Який підписував контракти з даними футболістами. Ще є тренери, ще є фахівці клубу та другі особи.

Ми читаємо в інтерв’ю генерального директора, що «ми не хочемо оскаржувати, тому що потрібно платити гроші, а у нас і так проблема є з грошима». Він тримає когось за щось або за когось? Якщо ви звертаєтеся в CAS, ви платите відповідні внески. Якщо ви виграєте справу, вам цей внесок повертається стороною яка програла. Повернення гарантоване судом. Подавайте, вигравайте, повертають ваш внесок і ви з чистою душею і совістю - на волі.

Нормально все, спокійно, але чомусь це не робиться. Виявляється, мало у них грошей і вони не хочуть апеляцію подавати. Апеляцію не хочуть подавати тому, що справа повністю програне. Тільки лише тому.

Другий момент: за цими апеляціями вже пройшли всі терміни. Зараз, навіть якщо б вони хотіли, вони б це зробити не змогли.

За всі слова потрібно відповідати. І відповідати доведеться перед судом. Причому європейським. Ми ж прагнемо до Європи? Повинні йти таким шляхом. Облити людей брудом, тепер чекати? Чого чекати? Будемо відмиватися? Або за принципом «ти сам дурень»? Будь ласка - аргументи. Він стільки наговорив, він стількох торкнувся людей. В клубах, виявляється, є офіційне, не офіційний бюджети, напівофіційний бюджети. І у нього є це. Будуть питання. Не у мене, а у «відповідніх органів». Він не розуміє, що йому потрібні будуть факти?», - Наводить слова Попова прес-служба ФФУ з посиланням на програму «Профутбол».

Нагадаємо, що генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин висловився з критикою на адресу Федерації футбол України, а також заявив, що на віце-президента організації Анатолія Попова відкрито кримінальну справу в Генеральній прокуратурі України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: