Анатолій Попов: "Клубів з такими боргами, як у "Карпат" немає"

09 жовтня 13:42
Переглядів: 107
попов

Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов заявив, що у львівських "Карпат" накопичилися перед Федерацією суттєві борги.

"Назву пару цифр. Буду говорити мовою документів. Бухгалтерська довідка про заборгованість ФК "Карпати" і гендиректора Дедишина перед ФФУ на 30.09 нинішнього року становить 1 137 600 грн. З них 50 тисяч особисто Дедишин.

Він називає арбітрів, хто вони такі, чим вони займаються і так далі. Мабуть, не зовсім літературно, так як його вчили. Я не знаю деталі, але рішення є. Далі, ФК "Карпати" рішення КДК (за поведінку вболівальників) - 130 000. Дедишин - 50 000. А далі, уважно: згідно нарахувань для проведення розрахунків за арбітраж. Це сума, яку клуб зобов'язаний перерахувати в Федерацію футболу для того, щоб забезпечити арбітраж. Федерація футболу оплачує гонорар з цієї суми. Сезон 13/14, цей сезон вже пройшов. Заборгованість - 67000.

Чим зумовлено те, що "Карпати" не платять? Я не знаю.

Далі. Сезон 14/15 - заборгованість 890 500 грн. Всього майже мільйон.

Це за арбітраж. Ви зрозумійте, є закон. Встановлюється норма, встановлюються терміни. Терміни вже закінчилися, коли потрібно платити. Гроші платяться наперед. Це за весь сезон авансом. І це для всіх одна норма. "Карпати" за минулий сезон не заплатили повністю - мають заборгованість. А за цей сезон взагалі ні копійки не заплатили. Хоча, вже скільки пройшло?

Таких клубів, як "Карпати", з такими боргами, немає", - повторив Попов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: