Андрій Артим: "Установка на гру була одна – ми мали виграти"

04 травня 16:55
Переглядів: 141
АРТИМ карпати

Юніори «Карпат» сьогодні досить впевнено переграли «Шахтар», тож в їхнього воротаря було достатньо ігрового часу, аби поспостерігати за діями своїх партнерів. А свої висновки по грі Андрій Артим після матчу озвучив у коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати». 

«Загалом ми виглядали в цьому матчі не погано, тренерську установку, здається, виконали і отримали позитивний результат. Завдання на гру було одне – ми мали виграти, бо коли б програли, то за «срібло» б уже не боролися. Тренери просили, щоб ми не програли ні силову боротьбу, ні яку іншу. 

Чому на початку гри, перші хвилин 15 – 20, «Шахтар» пресингував, був активнішим, намагався створювати моменти? Напевне ми трохи десь не серйозно поставилися до суперника, але потім зібралися і забили. Коли на початку другого тайму ми пропустили гол, то десь з’явилася думка, що можемо цей матч не виграти. Але ми не мали права їх випускати і так сталося, що суддя призначив пенальті й ми забили третій гол. 

У другій половині першого тайму ми грали дуже добре – зокрема, у мене майже не було роботи. Думаю, сьогодні ми показали десь відсотків вісімдесят того, що відпрацьовуємо та награємо на тренуваннях. Загалом задоволені сьогодні і грою, і результатом. Та коли чесно, то ми хотіли боротися за золоті медалі. Але вже є як є – зараз можемо вже вибороти лише «срібло», але це буде для нас стимулом на подальшу роботу – треба покращувати гру, тоді й результат буде максимальним», – розповів Андрій Артим

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: