Андрій Баль: «Можливо, дозаявити ще одного гравця»

10 жовтня 09:37
Переглядів: 216
баль

Тренер збірної України провів прес-конференцію напередодні матчу проти Молдавії

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України Андрій Баль поспілкувався з пресою напередодні матчу проти Молдавії, розповівши про проблеми збірної, здоров'я Олега Блохіна та можливому заклику під прапори національної команди ще одного гравця в зв'язку з травмою Ярослава Ракицького.

- Як здоров'я Олега Блохіна?

- Здоров'я поліпшується. Сьогодні я говорив з Олексієм Михайличенком і дізнаюся про його здоров'я по пресі. З кожним днем йому стає краще. Вчора я розповів гравцям про здоров'я Блохіна і кожен відчув ту відповідальність, яка лежить на ньому напередодні матчів проти Молдавії та Чорногорії. Під час матчів я не буду на контакті з Блохіним, будемо приймати рішення тренерським штабом самостійно.  

- У якому стані перебувають гравці збірної, які мають важкі календарі в складі своїх клубів?

- Як тільки гравці наших команд переступають поріг бази, у нас немає розділень по клубах. Ми забуваємо про матчі за клуби і починаємо готуватися до ігор. Вчора було вирішено, що Ракицькому потрібен спокій, тому що у нього травма, і він повернувся в Донецьк на лікування. Девіч готується до матчу в загальній групі. Я розмовляв з Девічем, він сказав, що з ним все добре і він готовий до роботи. Далі вирішуватимуть лікарі.  

- Чи плануєте дозаявити ще когось, в зв'язку з травмою Ракицького?

- Зараз уже важко когось викликати, тому що клуби дали своїм гравцям відпочинок. Якщо буде потрібно, викличемо когось на другий матч. Зараз йде підготовка тільки до гри з Молдовою, а потім буде видно.  

- Є інформація про ім'я можливого нового тренера збірної Заварова ...

- Ми настільки давно з ним дружимо, що наші погляди на футбол схожі. Разом працюємо другий день і у нас спільні погляди на всі питання. Робимо спільну справу, щоб підготувати команду і показати хороший результат. Це питання краще задати Анатолія Конькова. Я повинен поважати кожного тренера і його вибір. Навіть Заваров не знає, очолить він збірну чи ні.  

- Який результат вас влаштує в цих двох матчах?

- Завдання на ці дві гри - максимальний результат, щоб закінчити 2012 рік в хорошому настрої і витримати свою стратегію в груповому етапі.  

- Молдавію вважають аутсайдером групи ...

- Наш тренерський склад загострив увагу на тому, що в нашій групі немає аутсайдерів. Вчора ми зібралися і говорили про це футболістам. Кожна команда заслуговує на увагу і не можна недооцінювати суперника. Будемо налаштовуватися на важку гру в обох матчах. Спочатку ми думаємо про матч з Молдовою, а потім вже будемо думати про Чорногорію.  

- Чи є напруга в тренерському штабі у зв'язку з хворобою Блохіна?

- Блохіну потрібен спокій і тому його не потрібно зараз зайвий раз турбувати. Думаю, через днів 10 йому дозволять розмовляти по телефону.  

- Що для вас означають ці матчі, в яких ви будете в якості головного тренера керувати командою?

- Для мене кожен матч найважливіший, як в якості головного тренера, так і в якості його помічника. Всі ми відповідаємо за результат і все за нього переживаємо.  

- Дивилися якісь матчі збірної Молдавії?

- Ми не дивилися матчі Молдавії, але хлопці дивилися Молдавія - Англія по телевізору. Ми цей матч не розбирали, але розберемо окремі моменти. Вчора ми зібралися на базі, і я виступив перед футболістами з вступним словом. Я представив Кузнєцова і Заварова, все пройшло в робочому режимі. Ми всі відповідаємо за результат.

  - Що ви знаєте про Молдову?

- У Молдові дуже хороші і досвідчені гравці. Деякі з них з нами працювали, коли ми з Блохіним працювали в ФК «Москва», деякі грають в чемпіонаті України. Команда добротна і завтра ми будемо переглядати їх матч проти Польщі, будемо володіти конкретною інформацією, яку донесемо до наших футболістів.  

- Як оцінюєте фізичний стан футболістів збірної?

- Останнім часом на гравців «Динамо», «Шахтаря» та «Дніпра» лягає велике навантаження у зв'язку з матчами в єврокубках. Наші лікарі обстежують гравців і скажуть нам, кому потрібно відпочити, а кому потрібна додаткове навантаження.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: