Андрій Баль прийняв пропозицію приєднатися до підготовки національної збірної до Євро-2012

28 квітня 10:42
Переглядів: 262
Default Image

Вітчизняний тренер Aндрій Баль спростував повідомлення про свою категоричну відмову увійти в тренерський штаб збірної України, очолюваної Олегом Блохіним.

Більш того, як розповів Андрій Михайлович, він прийняв пропозицію приєднатися до підготовки національної команди до Євро-2012.

"Мені навіть важко сказати, звідки з'явилися чутки про мою, та ще й категоричну, відмову працювати в збірній, - сказав Андрій Михайлович. - Власне, саме сьогодні я мав бесіду з Олегом Блохіним, і можу сказати, що вже найближчим часом приступаю до роботи в збірній України. Ймовірно, вже скоро буду з робочою поїздкою у Львові - на перегляді футболістів, адже часу на підготовку в дійсності ми маємо мало, тому зараз потрібно цінувати кожен день, переглядати футболістів, дивитися на їх готовність".

Зараз Баль ще не готовий говорити про конкретне колі своїх обов'язків, як і про те, чи повністю сформований тренерський колектив команди, зокрема, чи буде в ньому працювати Юрій Калитвинцев.

За його словами, в найближчі дні тренерський штаб збереться разом, щоб обговорити всі деталі співпраці, а вже потім всі крапки над "i" в офіційній заяві розставить Олег Блохін.

"Одне можу сказати точно: у мене гарний настрій перед початком роботи в збірній Україні ... Я живу футболом, намагаюся докласти максимум зусиль, щоб національна команда виступала якомога краще", - резюмував Баль.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: