Андрій Бусько: "Свідомо бив по воротах"

15 квітня 16:36
Переглядів: 150
Бусько

Правий захисник молодіжки «Карпат» Андрій Бусько у минулій грі забив другий гол у ворота «Динамо», який дозволив «зелено-білим» врятувати нічию в матчі, по ходу якого вони горіли 0:2. Відзначився він влучним ударом і сьогодні, забивши м’яч уже на 4-й хвилині, що суттєво допомогло нашим хлопцям обіграти непоступливу «Ворсклу». По завершенні матчу у прикордонній Раві-Руській Андрій поділився своїми враженнями з Інформаційним центром ФК «Карпати». 

«Дякую за привітання із забитим голом та перемогою. Спочатку було важко, бо дуже спекотно, грати в таку погоду не просто. Добре, що забили швидкий гол, це нам дуже допомогло, так само, як і вилучення у суперника. Шкода, що не забили пенальті, бо тоді було б значно простіше грати вже в першому таймі. Але добре, що забили другий гол досить швидко в другому таймі і довели гру до перемоги. 

Стосовно мого м’яча, то зізнаюся, що я не очікував такого. Там був, здається, рикошет від ноги когось із захисників «Ворскли». Але й вітер трохи також допоміг. Звісно, приємно, що вдалося забити. У попередній грі з «Динамо» я також забив і так само гол трохи вийшов спонтанно, не обійшлося десь без везіння. Я обіграв захисника і дав у ближній кут, а воротар киян десь не очікував такого. 

Сьогодні перед грою Олександр Арсенійович (Чижевський – Авт.) акцентував увагу на тому, що необхідно забити швидкий гол. Тож в тому епізоді, коли забив, я свідомо бив по воротах. По-перше, пам’ятав про установку тренера перед грою, а по-друге, у мене не було іншого виходу. Побачив, що немає кому віддати гостру передачу, а м’яч був у мене під ногою. Тому й пробив – добре, що вдалося забити», – розповів Андрій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: