Андрій Чіх: "Будемо шукати хорошу молодь, яка мріє грати в ФК "Львів"

22 квітня 09:05
Переглядів: 287
чіх

Головний тренер ФК «Львів» прокоментував Галичині спортивній поразку своєї команди у першому чвертьфінальному матчі із СКК «Демня» (1:2) та розповів про плани на майбутнє.

- Нам практично нічого сьогодні не вдалось. Ми пропустили швидкий м’яч, який не зрозуміло з яких причин вийшов. Відійшли за десять хвилин, забили гол, вирівняли гру, мали перевагу в першому таймі. І абсолютно повністю провалили другий тайм, не виконана була установка, було багато помилок, які не сумісні до тактики, що ми пропонували.

- Гравці які входили на заміну не змогли підсилити гру і теж не виконали установку?

- Десь хтось можливо нормально вийшов. У мене великих претензій до тих, що вийшли на заміну немає. В нас травмовані повиходили.

- Вболівальники були не задоволені суддівством. Ви як його оцінюєте?

- Команда «Демня» провокувала, в кожному моменті кричала, плакала, нила, випрошувала штрафних. Суддя десь йшов в них на поводу. Скільки дивлюсь обласний футбол всі так реагують на суддю. В мене немає претензій до судді. Нам забили чисті м’ячі.

- Які шанси на вихід у наступний раунд Кубка?

- Це був тільки перший тайм. Будемо налаштовуватись трошки по іншому. В психологічному плані ми не були готові. Постараємось підійти до наступної гри по іншому.

- Якість поля вплинула на гру?

- Поле впливає. Зараз ми робимо більший акцент на фізику і на ту гру яку ми показували восени на ідеальних полях. Тому зараз нічого не виходить.

- На «Скіфі» будете грати вже в наступному сезоні?

‑ Ми готуємо поле під Друг лігу. Це буде наш  домашній стадіон.

- Як іде процес атестації в Другу лігу?

-  Те що говорив президент, то до нас немає ніяких зауважень, все добре.

- Як на гравців впливає те, що вони грають і за U-19 і в аматорському чемпіонаті та Кубку?

‑ Це навантаження для основних гравців. Зараз будемо залучати в U-19 більше наш випуск 2000-років. Будемо розділяти команду і окремо готуватись до аматорської ліги. Це велике навантаження для молодих гравців.

- В аматорському чемпіонаті будете продовжувати награвати склад на Другу лігу?

‑ На Другу лігу ми будемо шукати нових гравців, будемо підсилюватись. Але ставку будемо робити на молодих. Будемо шукати хорошу молодь, яка мріє грати в ФК «Львів» і досягати найвищих результатів.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: