Андрій Чіх: "Допускаємо такі помилки, які не маємо права допускати"

02 травня 13:55
Переглядів: 256
чіх

Головний тренер ФК «Львів» прокоментував Галичині спортивній нічию своєї команди у матчі з «Нивою» Теребовля (3:3).

- Є розчарування, бо гра нам вдавалась. Хоч ми і програвали 0:1, створювали моменти, вигравали 2:1, забили хороші м’ячі. Думаю десь суддя вплинув на другий гол, призначивши штрафний. Хоча ми не маємо права пропускати такі голи із штрафного, воротар допустив помилку. Практично Теребовля не забила нам жодного м’яча із гри, ми самі собі їх забили.

Нас десь переслідує синдром молодості. Ми допускаємо такі помилки, які не маємо права допускати. Але це є наука для нас, бо грають 16-17 річні хлопці, які повинні десь більше ставати дорослішими. Нам цього десь не вистачає. Хоча дома забиваючи три м’ячі і створюючи п’ять-сім гольових моментів ми не умудрились цю гру довести до логічного кінця.

- Як в матчі з «Демною» так і сьогодні команда перші 5-10 хвилин матчу не може увійти в гру, а далі вже розганяється і показує свій футбол. З чим це пов’язано?

- Це пов’язано з молодістю. Молоді хлопці, їх трошки «трясе» перед грою, вони переживають за результат. Це не є поганий момент. Думаю з часом вони заспокояться і більш впевнено будуть виходити на матч. Десь нам не дозволяє поле продемонструвати нашу гру. Хоча ми стараємось грати у футбол. Якщо результатом трошки жертвуємо, то все одно добиваємось того щоб наші молоді гравці прогресували, грали першим номером, грати на атаку.

- У порівнянні з попередніми матчами сьогодні гравці більше «розтягували» захист суперника та грали через фланги.

- Ми старались грати широко, грати через крайніх півзахисників. Це дало свій результат. Перші два гол це заслуга наших крайніх хавів. У першому моменті добре розіграли, а Шпирка гарно пробив, а в другому Зайчук виконав установку, «вскрив» бровку, добре навісив, а Дахновський забив. Крайні півзахисники створили достатньо моментів, але ми їх не реалізували. Це брак техніки, майстерності і поле заважає.          

Ми шукаємо ще свою гру. Вже третій матч стараємось грати одним і тим самим складом. Сьогодні у нас випав основний гравець Багдай, який простудився прямо перед грою. Це теж внесло зміни у нашу гру, бо награвали одного гравця, а прийшлось міняти.

- Кого зі своїх гравців виділите?

‑ Після гри я подякував гравцям за самовіддачу. Подякував за те, що змогли вирівняти гру і зрівняти рахунок і мали ще два гольові моменти. В останній фазі завершення ще не вистачає майстерності. На сьогоднішній день група атаки нас влаштувала, а група оборони допустила помилки, які не повинна була допускати. Але я не можу звинуватити своїх футболістів у тому що вони легковажно ставились. У нас є проблеми, що гравці десь дослуховуються із запізненням. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: