Андрій Чіх: "ФК "Львів" незаслужено програв"

01 грудня 09:44
Переглядів: 216
чіх

Головний тренер ФК "Львів" Андрій Чіх підвів підсумок матчу з "Дніпром-1" в Кубку України.

– Вважаю, що ми не заслужено програли, адже у нас були непогані моменти. Подякував футболістам, за їх відношення. Все ж таки їх стан був не кращий, адже ми останній матч проводили 11 листопада і відчувалась велика перерва в ігровий практиці. Можливо цю паузу ми не дуже якісно заповнили, і відповідно у нас спочатку гри посипалися травми у футболістів. І так вийшло, що деякі хлопці за ходом гри просилися помінятися, але у нас навіть не було замін.

– Результат логічний?

– Все ж таки ми бачимо, що наш суперник більш, як кажуть майстерніший, все ж таки вони у минулому році фактично грали в УПЛ. Там виступають більш кваліфіковані футболісти, у яких трохи вище індивідуальна майстерність. Але командною грою ми довели, що можна грати і проти такого суперника і заслуговувати на перемогу. Є у цьому логіка, чи ні? Це – футбол, і сценарій може бути будь-яким, тим більш коли граєш 120 хвилин.

– Що сталося з Поручинським? Це був наслідок жорсткої гри, адже у матчі було багато порушень?

– У нього дуже серйозна травма, він невдало приземлився, і ця заміна у подальшому вдалася взнаки на результаті, адже у нас цю позицію не було рівноцінної заміни. А щодо порушень, то тут на перший план виходили бійцівські якості, у футболістів було багато бажання. Дніпряни також билися за результат і моментами не завжди чисто. Тим і цікавий футбол. І у нас, і у СК "Дніпро-1" багато молоді, але саме в таких іграх вони закаляються.

– Що казали команді у перерві, коли вели у рахунку?

– Перш за все просили успокоїтися, адже після заміни нашого правого захисника, на цьому фланзі у гостей стали виникати гострі моменти. В принципі до пропущеного голу вони повністю виконували установку, і навіть гра вирівнялась, хоча наприкінці першого тайму перевага СК "Дніпро-1" була на межі голу у наші ворота, вони створили непогані моменти, щоб відігратися. І нічого не говорило про те, що гості зуміють відігратися за ходом другого тайму, і там просто була прикра помилка. Зараз важко оцінювати той епізод, але на мій погляд там була помилка воротаря, адже він повинен був виходити і перехоплювати м’яч.


Джерело: Офіційний сайт СК "Дніпро-1"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: