Андрій Чіх: "Львову" було важко, але він не мав права так грати"

23 квітня 17:30
Переглядів: 188
чіх

Справжньою несподіванкою став програш Львова в чемпіонаті U-19 (перша ліга). У перенесеному матчі 9-го туру лідер другої групи приїхав в гості до Спарти-Буковини і зазнав першої поразки в турнірі. При цьому не просто поступився, а впевнено - 0:3, чим явно зіпсував настрій своєму тренеру Андрію Чіху:

- Програли 0:3. Якщо простіше сказати, грали дві низькокваліфіковані команди. Нам забили на початку з пенальті, який ми ж і привезли. Другий м'яч - помилка захисників і воротаря - 0:2. Це при всьому, при тому, що ми змогли створити стільки моментів, що на нічию могли претендувати.

Чернівці заслужено виграли. Розчарував низький рівень футболу з обох сторін, у нас ще гірше. Ми перевіряли молодь, 2000-й рік, і чесно, трохи було неприємно, що у нас таке майбутнє. Якщо є два, три вихованця, то цього дуже мало, щоб поповнювати ряди ФК Львів.

Чернівці до останнього моменту не знали, коли їхали, на якому полі гратимемо. Приїхали з запізненням і відразу на гру. Ми вчора групу людей, які грали у Львові, ми забрали вісім людей на сьогоднішню гру. Було важко, але ми не мали права так сьогодні грати! У суперників було стільки бажання! Тому вони перемогли.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: