Андрій Чіх: "Першочергове наше завдання - зробити хороший колектив"

06 липня 11:15
Переглядів: 329
чіх

Головний тренер «Львова» Андрій Чіх після матчу з «Рухом» поділився враженнями від гри і розповів про майбутні плани «синьо-білих».

Андрію Андрійовичу, ця гра була для Вашої команди своєрідною репетицією перед Кубком України?

Я б не сказав, що це була репетиція. Ми зараз переглядаємо гравців, які перебувають у нашій команді. Першочергова наше завдання - укомплектувати команду і зробити хороший колектив.

Сьогодні Ваша команда продемонструвала доволі непогану гру, новачки теж виглядали цікаво і навіть відзначились розкішними голами. Зрештою Ваші підопічні змогли дати гідний бій команді Першої ліги? 

У першому таймі поруч з досвідченими грали молоді футболісти «Львова». Ми з ними фактично не працювали - лише три-чотири дні маємо їх у своєму розпорядженні. Ми зробили акцент на фізичну підготовку, тож вони втомлені. Хоча, гадаю, у винниківського клубу ідентична ситуація. Ми хотіли подивитися рівень футболістів і чи пов’язувати майбутнє з ними.  

Які висновки?

Багато що сподобалося, будемо говорити з президентом клубу і, сподіваюсь, упродовж двох днів укладемо контракти.

Які завдання у клубу, команда після довготривалої паузи повертається до професіональної ліги?   

Я думаю, що у нашому місті вистачає вболівальників футбольного клубу «Львів». Відколи Роман Михайлів очолив дитячу школу ми три роки мріяли про відродження команди.

Які першочергові завдання має новостворений професійний колектив?

Ми стараємося, щоб наша молодь мала де розвиватися. Для цього потрібна професійна команда.

Немає завдання конкретного, наприклад, вийти у Першу лігу?

Я не думаю, що у нас можуть бути якісь завдання, хоча будемо прагнути максимуму. Але говорити про це ще рано, адже у нас п’ять днів до Кубка, а ми ще не уклали жодного контракту.

Сьогодні у складі Вашої команди вийшли на поле відомі футболісти, зокрема екс-гравці «Карпат», «Вересу» і «Руху» - Ігор Ощипко, Тарас Коблюк та Олексій Омельченко…

Вони також на перегляді. Дуже хочемо з цими футболістами укласти контракти. Якщо команда залишиться у такому вигляді, будемо дуже задоволені.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: