Андрій Дева: "В Соснівці буде інший футбол"

22 квітня 08:08
Переглядів: 186
дева

Гравець ФК «Рочин» прокоментував нічию у виїзному матчі ¼  Кубка України серед аматорів.

Гравець ФК «Рочин» прокоментував нічию у виїзному матчі ¼  Кубка України серед аматорів.

- Хотілося кращого результату враховуючи, що ми 1:0 вигравали до 90-ї хвилини. У нас багато молодих гравців і не вистачило в кінці зібраності та сконцентрованості. Зараз формується нова команда тому ще немає зіграності із молодими гравцями. Але як є так є. Це ще нормальний результат.

В Соснівці буде інший футбол. Більш завзятіший, більш бажання буде реабілітуватись за пропущений гол на останніх хвилинах. Хлопці ще з більшою віддачею будуть грати. Також трибуни поженуть нас в перед. Ми не маємо права відступати. Ми налаштуємось і результат має бути позитивний.

Ми перший тайм грали проти вітру. Плюс вони постійно робили високі подачі на високих. Але їм це користі не принесло. Ми трошки притирались, але в другому таймі опустили м’яч в низ і суперник підсів. Почали виникати моменти, заробили пенальті. Думаю, що другий тайм зіграли набагато краще. Тільки догравати матч треба до кінця, а не зупинятись на 90-й хвилині. Це гіркий досвід, але ми зробимо висновки із цього матчу і в майбутньому гратимемо краще.  


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: