Андрій Федецький: "Шахтар" і "Карпати" - це команди різного рівня"

26 січня 21:12
Переглядів: 153
Default Image

Вкрай суперечливу ситуацію, що стосується подальшої долі Артема Федецького, який опинився в підвішеному стані, прокоментував батько футболіста Андрій Стефанович:
- Повною мірою роз'яснити всі нюанси цього питання я не зможу. Не будучи юристом, і вже тим більше футбольним юристом, деталі угоди між "Шахтарем", "Карпатами" і Артемом я не знаю ...

- Тоді давайте відштовхнемося від того, що львівський клуб виклав на своєму офіційному сайті. Представлена ​​інформація відповідає дійсності? Артем насправді відмовляється підписувати контракт з "Карпатами"?

- Так, звичайно, відмовляється! А в нього іншого виходу немає! "карпати" схиляють гравця до беззаконня, пропонуючи повноцінний контракт. У Артема підписано довгострокову угоду з донецьким клубом, здається, до 2016 року ... Як він при цьому може поставити свій підпис ще під одним контрактом? Знаєте, що за таке буває? ..

-Дискваліфікація ...

- Абсолютно вірно, а дискваліфікація - це, по суті, завершення кар'єри футболіста. Можливі ще якісь розгляду, навіть в Лозанні, але на це підуть роки, а Артем буде залишатися в підвішеному стані. "Карпати" лукавлять, стверджуючи, що подальша доля Артема може вирішуватися незалежно від позиції "Шахтаря". Ще раз нагадаю, якщо упустити всі деталі контракту, то гравець належить донецькому клубу, а "Карпати" лише взяли його в оренду ...

- А що стосується відмінних умов контракту, які пропонують "Карпати" ...

- Так гроші тут ні до чого ... Яка різниця, скільки буде обіцяно гравцю, якщо він буде дискваліфікований? ..

- Чому б Артему не розірвати контракт з "Шахтарем", повністю перейшовши в "Карпати"?

- Як би це сказати ... Наскільки я знаю, Артем на це не піде ... Не хочу когось образити, але "Шахтар" і "Карпати" - це команди різного рівня, та й справа не тільки в цьому ... Там президент клубу - Рінат Ахметов, тут - Петро Димінський ...

- ... Ви натякаєте, що ...

- ... Без коментарів. Я нікого ні в чому не хочу звинувачувати, головне - грамотно підійти до вирішення питання, взявши до уваги інтереси всіх сторін.
- А коли можна очікувати компромісне рішення? ..

- Наскільки я знаю, у найближчі день-два відбудеться діалог клубів, але сумніваюся, що в максимально стислі терміни буде прийнято рішення по футболістові. Все може затягнутися надовго ..

- Які в такому випадку в Артема є варіанти?

- Складно сказати ... Може бути все, що завгодно ...

- Не можна виключати розкладу, згідно з яким до літа гравець буде грати в дублі "Карпат"?

- Можливо, але, сподіваюся, що до цього не дійде. Ви ж розумієте, що скоро чемпіонат Європи - в заявку нашої збірної хоче потрапити і Артем. А хіба тренер з дубля команди Прем'єр-ліги візьме людинУ? Звичайно ж, ні, Олег Блохін розглядати такий варіант не буде, і в цьому він має рацію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: