Андрій Кікоть: "Гра, загалом, вийшла бойовою, моменти регулярно створювались біля обох ворі"

27 березня 13:00
Переглядів: 141
кікоть

Головний тренер «Руху» Андрій Кікоть поділився своїми враженнями від перемоги над лідером чемпіонату. 

Андрію Ярославовичу – вітаємо вас з перемогою. Які ваші враження від сьогоднішнього матчу.

 По-перше хочу подякувати вболівальникам, які прийшли нас підтримати. Велике спасибі їм за це і сподіваюсь, що ми, у свою чергу, їх не розчарували. Що стосується футболу, то ми, дуже ретельно готувались до цього двобою, адже знали хто нам протистоятиме. Гра, загалом, вийшла бойовою, моменти регулярно створювались біля обох воріт. Декілька хвилин тому привітав хлопців з чудовою грою і перемогою.

Як справи у Ільющинкова?

Краще. Незважаючи на серйозні прогнози стан задовільний.

Струсу немає?

Скажімо так, що є підозри на це.

 Як справи у Віктора Хомченка, який сьогодні робив що хотів з обороною суперника, але, на жаль, не вдалось відзначитись?

 Віктор подібні моменти лускає як горішки, особливо, якщо суперник дозволяє. З ним все гаразд, трішки переживає, через те, що не забив.

  Чи виконали футболісти установку на гру? Склалось враження, що вони діяли доволі агресивно, пресингували, боролись за кожен м’яч…

 Наші суперники, зазвичай, грають через довгі передачі, тож ми готувались до гри найкращим чином. Незважаючи на все, у них били небезпечні моменти, але везіння, частково, було на нашому боці, крім цього команда навчилась терпіти і це нам допомогло сьогодні.

 Незважаючи на те, що «Арсенал» майже гарантував собі путівку до Прем’єр-ліги, ваша команда не дала змоги їм відзначитись… Як гадаєте, сьогоднішній «Рух» готовий до виступів у Прем’єр-лізі?

 Про це надто рано говорити, адже ми втратили багато залікових очок у першому колі. На разі ми добряче попрацювали на зборах, це нам добавило впевненості і ми стараємось прогресувати від матчу до матчу.

Сьогодні «Рух» переміг на стадіоні «Україна», до цього були перемоги на «Скіфі» і арені «Львів». Виходить, що ви перемагаєте на усіх стадіонах..?

Виходить, що так. Ми прагнули зіграти на рідному стадіоні, але щиро дякуємо ФК «Карпати» за те, що вони дозволили тут зіграти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: