Андрій Кікоть: "Ми наполегливо готувались до цього матчу"

20 березня 10:00
Переглядів: 169
кікоть

Головний тренер «Руху» Андрій Кікоть поділився своїми враження від переможного матчу з одеською «Жемчужиною».

Погана погода, жахливий стан газону, відповідно, було дуже важко грати у футбол. На перший план сьогодні виходили бійцівські якості, характер; зайшовши у роздягальню –  перше, що я зробив – це подякував футболістам за самовіддачу.

Чи були тактичні зміни пов’язані з погодними умовами?

На такому полі було важко створювати загрозу воротам суперника, як тільки нам вдавалось опустити м’яч – то тоді, зрідка, виникали моменти і було простіше вийти з оборони в атаку.

При такій грі на перший план виходять стандартні положення. Чи відпрацьовуєте  їх на тренуваннях?

Звісно що так і при такій погоді це особливо актуально, один стандарт може вирішити долю зустрічі.

Як ви оцінюєте перший матч команди після зимової перерви?

Ми наполегливо готувались до цього матчу і розібрали команду «Жумчужина» від і до. Серйозне ставлення до гри і в результаті – 3 очки, ще раз спасибі хлопцям за гру.

Нещодавно команда повернулась з Туреччини, де мала змогу грати на чудових полях. Зараз реалії трохи інші: погодні умови не найкращі, поле також. На скільки подібне впливає на тренерський план і чи важко втілювати свої ідеї?

На жаль, впливає, нагадаю, останній тиждень ми тренувались на поганенькому полі. Звісно ми хочемо грати на хороших полях, щоб були кращі роздягальні, стадіони… Коли перед матчем по полю ходять сторонні люди – це насторожує… Ми стараємось зробити все від нас залежне, коли до нас приїжджають гості, тому і ми, також, хочемо подібного відношення. А в результаті – важке травматичне поле, але, незважаючи на негаразди, ми повертаємось до дому з перемогою.

Сьогодні команда вийшла не в основному складі. Ви були змушені випускати лише тих гравців, які фізично готові до гри. Який прогноз на матч з «Арсеналом»?

Травми переслідують нас ще зі зборів, гадаю, що заявка на гру з «Арсеналом» залишиться такою ж. Невтішні прогнози по Миколі Бую, Василю Білому, Олександру Чепелюку – всі вони, ймовірно, пропустять наступний матч.

Сьогодні після забитого голу ваші підопічні побігли вас привітати, це зв’язано з подією напередодні, а саме з народженням донечки?

Так звичайно. Мені дуже приємно, ще раз їм дякую за це. Нагадую: у нас одна команда, одна ціль …

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: