Андрій Кікоть: "Результати "Сум" свідчать самі за себе"

13 квітня 09:51
Переглядів: 168
кікоть

Головний тренер «Руху» Андрій Кікоть напередодні виїзду команди до Сум розповів, як його підопічні готуються до суботньої гри з одним із найкращих колективів весняної частини чемпіонату.

– Ми дали команді два дні на відпочинок, тож усі вони змогли відсвяткувати Великдень у гарному настрої зі своїми сім’ями. Бачу, що відсвяткували добре, ніхто собі зайвого не дозволив, усі хлопці розуміють, що сезон у розпалі. Помітно, що команда у хорошій фізичній формі і працює із задоволенням.

– Незвично трішки бачити тренування «Руху» у Дублянах, трав’яні поля у Винниках ще не готові?

– Так, на жаль, маємо тимчасові труднощі з тренувальними полями, а своє основне потрібно берегти для офіційних матчів. Тому керівництво клубу домовилося з Аграрним університетом, і зараз команда має можливість займатися у Дублянах.

– Ми бачимо, що у неповному складі до матчу з Сумами готується команда?

– Так, це футбольний процес, і нікуди від цього не дінешся. Зараз у клініці «Легкий Рух» проходить обстеження Віктор Хомченко, він відчув біль у коліні, тому вирішили не ризикувати, нехай лікарі оглянуть його, вже від їхніх висновків будемо відштовхуватися. Захворів ангіною Володя Макар, ну, і вже тривалий час ми не можемо розраховувати на Святослава Козловського та Миколу Буя.

– У вівторок «Суми» зазнали першої поразки навесні від «Інгульця», Ви, мабуть, пильно стежили за цією грою, яке враження на Вас справив майбутній суперник «Руху»?

– «Суми» зараз досить хороша команда, їхні результати свідчать самі за себе. Адже вони в гостях обіграли двох лідерів – «Геліос» і «Полтаву», а також прямого конкурента за місце у Першій лізі «Волинь». Збалансована команда у всіх лініях, організовано діють в обороні і мають хорошу атаку. Відтак готуємося серйозно і відповідально до цього матчу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: