Андрій Кікоть: "У "Полтави" досить сильні фланги"

19 травня 15:11
Переглядів: 154
кікоть

Напередодні заключного поєдинку сезону, наставник «Руху» Андрій Кікоть розповів, як його підопічні готуються до гри з «Полтавою».

Андрію Ярославовичу, попереду у «Руху» заключний поєдинок чемпіонату. Бачу, на тренуванні хлопці, багато жартують, усміхаються, думками у відпустці?

Мабуть настрій трішки валізний, все ж таки упродовж чемпіонату накопичилося багато втоми, як з моральної точки зору та і фізичної. Футболісти працюють з позитивними думками, хочемо дати гідний бій одному з головних претендентів на підвищення у класі.

Зрозуміло, що «Полтава» приїде до Винник над умотивованою. Чи вистачить футболістам «Руху» мотивації?

Коли граєш проти лідера, то налаштовувати не сильно і потрібно. Це прекрасно розуміють і самі гравці, адже кожен з них схоче на тлі такого суперника проявити себе з найкращої сторони.

Які сильні сторони «Полтави»?

У цієї команди досить хороші фланги, також відзначу двох якісних нападників Ковпака і Дегтярьова. Полтавчани грають у хороший футбол, сповідують короткий і середній пас, тому буде цікаво з ними зіграти. Користуючись нагодою, запрошую усіх вболівальників підтримати нашу команду в заключному матчі сезону. Це був наш дебютний сезон у Першій лізі, тому хочеться зіграти для них і піти у хорошому настрої відпочивати.

Цю гру обслуговуватиме арбітр ФІФА Анатолій Абдула, можна сподіватися на хороший рівень суддівства?

Головне, щоб він судив чесно, немає різниці, який це арбітр, його завдання – працювати об’єктивно. Сподіватимемося, що так воно і буде.

Гру пропускатиме лише Никитюк?

Ні, окрім дискваліфікованого Романа Никитюка, нам з «Полтавою» не допоможе і травмований Святослав Зубар. Всі інші готуються до матчу.

Незабаром сезон завершиться, час думати про новий чемпіонат. Чи можете розказати, які у вас трансферні плани? 

Наразі про це ще рано говорити. Наш спортивний директор Володимир Лапіцький перебуває у закордонному відрядженні, після його приїзду ми сядемо і визначимося по усіх трансферних планах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: