Андрій КОТЕЛЬНИК: "А хто такий Хей? З ким він боксував?"

25 січня 11:20
Переглядів: 486
Default Image

Екс-чемпіон світу за версією WBА у суперлегкій вазі українець Андрій Котельник знову збирається до Америки. 29 січня відбудеться об'єднуючий поєдинок між чемпіоном світу WBO Тімоті Бредлі та кривдником львів'янина чемпіоном світу WBC Девоном Александером.

Котельник планує переглянути цей бій на власні очі та провести переговори щодо свого наступного поєдинку з промоутером Доном Кінгом.

- Кому віддаєте перевагу у поєдинку за уніфікацію титулів у суперлегкій вазі: Бредлі чи Александеру?

- Я переконаний, що кожен з них має шанси виграти цей бій. Але все ж таки я боксував з Александером, знаю його можливості, тому віддам мінімальну перевагу Девону. Тімоті Бредлі багато говорить, але мало робить. Подивіться його останній бій з посереднім Луїсом Карлосом Абрегу - при всьому вмінні жорстко вдарити, техніка Тіма залишає бажати кращого.

Девон Александр - високий і технічний боксер, добре рухається ногами. Але я вигрлядав краще від нього в очному поєдинку - це бачили всі, і навряд чи Бредлі технічніший за мене. "Коронка" Тіма - лівий боковий і правий через руку. Але враховуючи те, як хутко Девон пересувається по рингу, всі потужні удари Бредлі будуть у "молоко".

- Окрім перегляду поєдинку, Ви переслідуєте ще одну мету: переговорити з Доном Кінгом віч-на-віч про свій наступний бій.

- Так. Дон наразі дуже зайнятий, і не хочеться про серйозні речі по телефону говорити. Наскільки мені відомо, пропозицій хороших зараз немає - чекаємо.

- Доводилося чути точку зору, що Дон Кінг вас використовує: підписав угоду з Котельником - суперником свого проспекта Девона Александера -, щоб перестрахуватися від втрати титулу. А тепер, мовляв, не організовує Вам поєдинки...

- Чому ж не організовує? Дон Кінг пропонував мені вийти на бій з чемпіоном світу WBC у середній вазі Андре Берто, але одразу після бою з Александером. Звичайно, я відмовився, адже два місяці на підготовку до такого серйозного поєдинку - це надто мало. Опісля була пропозиція відбоксувати проти міцного мексиканця Віктора Ортіса, але деякі умови контракту мені не прийшлися. Якщо навіть Дон і задумав щось подібне, то на його персоні життя не закінчується - є безліч інших промоутерів, а я - сильний боксер.

- За підсумками року авторитетний заокеанський журнал "The Ring" віддав вам 52 місце у Топ-100. Попри поразку від Aлександера, Ви випередили таких майстрів, як Девід Хей, Керміт Цинтрон, Сергій Дзинзирук, Фелікс Штурм, Джошуа Клотті й інших.

- "The Ring" не дивиться, програв я свій останній бій, чи ні. Вони беруть до уваги, з ким я взагалі боксував за кар'єру. Не хочу вихвалятися, але я - єдиний, хто перебився з усією елітою суперлегкого дивізіону і виграв. А останні дві поразки - це поразки моїх менеджерів, а не мої! А хто такий Хей? "Чемпіон світу!" - скажете Ви. А з ким він боксував? З Ніколаєм Валуєвим? Чи Одлі Харрісоном, котрий був у нокауті частіше, ніж я на свіжому повітрі? Це не ті суперники, перемогами над якими можна пишатися.

- Чи є у Вас якісь пріоритети на найближчий поєдинок?

- Так. Я все ж таки хочу спробувати власні сили у напівсередній вазі, і з радістю відбоксував би проти чемпіона WBC Андре Берто. Також я не проти реваншу у межах суперлегкого дивізіону проти Аміра Хана. Крім цих персон, я зацікавлений у поєдинках проти Мігеля Ангеля Кото та Шейна Мозлі.

- До речі, про Аміра Хана: у "Golden Boy Promotions" вважають, що за рік-другий британець стане найкращим боксером світу незалежно від вагової категорії. Що скажете?

- Навряд чи Хан зможе робити у ринзі те, що робить Пакьяо - тут навіть немає з чим порівнювати. Важко зрозуміти, що мають на увазі його промоутери. До речі, я чув, що Андре Берто також закидав щось подібне. Так от: нехай спочатку у мене виграє, а потім говорить у голос прізвище "Пакьяо"!

- Наш з Вами співвітчизник Сергій Дзинзирук відбув до США на чемпіонський бій проти "короля" середньої ваги Серхіо Мартінеса. Як вважаєте, чи під силу броварчанину привезти на рідну землю діамантовий пояс чемпіона світу WBC у середній вазі?

- А чому ні? Мартінес - теж не американець, так що за вуха його тягти не будуть, якщо він явно програє. Американці навпаки зацікавлені у яскравих бійцях, і якщо Дзинзирук доведе, що є таким - його полюблять за океаном. Усе у його руках.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: