Андрій Котельник: "Я патріот свого міста і своєї країни"

20 липня 08:47
Переглядів: 268
котельник

Андрій Котельник про найяскравіший момент та пікові роки в кар’єри  

- Чи погоджуєтесь, що пікові роки вашої кар’єри вже минули?

- Ну як сказати. Пікові роки – це коли, я регулярно проводив поєдинки. Усе залежатиме від того, як відбудеться поєдинок у вересні. Зрозуміло, раніше я був чинним чемпіоном, у мене був контракт, якого зараз не має. Так, зараз я на завершенні своєї кар’єри, тому цей бій хочу провести більше для власного задоволення, для друзів та шанувальників, аби перевірити, чи є ще порох у порохівницях. Також хочу подарувати львів’янам незабутнє шоу.

- Найяскравіший момент вашої кар’єри – це...

- Минуло стільки часу, від того дня, коли я тільки починав. Здається, що ніколи ніби того й не робив. Однак спогади завжди залишаються, і вони, здебільшого, дуже приємні. Усіх грошей не заробиш, усіх титулів не виграєш. Однак моменти, коли здобував перемоги, - назавжди залишаються у пам’яті. Я – перший чемпіон світу родом зі Львова, також перший, хто здобув цей титул на теренах Західної України. Львівська школа боксу вважалася однією із найсильніших в Україні. Було багато перспективних спортсменів, але я став першим, кому вдалося досягнути звання чемпіона світу. Дуже хочу, аби й іншим вдалося.

Мене багато що поєднує зі Львовом. Я патріот свого міста і своєї країни, хоча кілька років жив і виступав у Німеччині та США. Повернувшись до Львова, я відкрив свою боксерську школу і моє наступне завдання – виховати олімпійських чемпіонів. Нам потрібні не лише сильні спортсмени, а й особистості, які б продовжили виховання наступного покоління українських боксерів. Діти ростуть дуже швидко, однак у них потрібно постійно вкладати дуже багато зусиль.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: