Андрій Купцов: "Радість від перемоги перекреслила травма Дзядикевича"

16 квітня 11:48
Переглядів: 95
Андрій Купцов

Після переможного матчу проти молодіжного складу «Іллічівця», керманич «левів» Андрій Купцов поділився з Інформаційним центром ФК «Карпати» враженнями від гри та розповів про прикрий епізод наприкінці матчу. 

«Ми грали проти одного з лідерів першості, тож ще до матчу чудово розуміли, що на нас чекає важка гра. Так воно й сталося, а по-іншому й не могло бути. Все ж «Іллічівець» в атлетизмі нас переважає, це видно навіть візуально. Напевне, саме тому наш суперник сьогодні намагався весь час діяти в силовій манері, постійно нав’язуючи нам боротьбу. А ще не міг не позначитися на грі той факт, що в середньому гравці «Іллічівця» на три з половиною роки старші за наших – 22,5 проти 19 років. 

Початок гри був за гостями, вони більше володіли м’ячем, ініціатива належала саме їм. В значній мірі це можна пояснити тим, що на перших хвилинах у наших хлопців було невеличке побоювання – все ж грали проти лідера, а тому хотіли придивитися, на що він сьогодні здатен. Та поступово гру ми вирівняли. Щоправда, як і в попередньому турі з «Динамо», в окремі ігрові проміжки ми дозволяли втягнути себе у силовий футбол, який не є характерним для нашої команди. Однак сьогодні були з нашої сторони і хороші відрізки, коли вже ми нав’язували гостям свій, комбінаційний футбол з контролем м’яча. Саме тоді, коли ми грали в свою гру, нам і вдавалося створювати гостроту в атаці. І саме після розіграшу хороших багатоходівок нам вдалося в першому таймі заробити пенальті, а в другому провести дві результативні атаки. 

Тож в цілому грою я задоволений, так само, як і результатом. Але водночас мені дуже сумно через прикрий епізод, що трапився наприкінці гри, коли отримав травму Святослав Дзядикевич. Хлопець переніс дуже важку травму, йому було зроблено операцію, тривалим був і період реабілітації. Ми не поспішали повертати його в гру, хотіли, щоб він повністю відновився, аби не було рецидиву. Сьогодні вирішили його випустити хвилин на 15, бо всі медичні показники, як і його відчуття та наші спостереження, говорили про те, що він готовий грати. І от така прикрість. Зараз щось конкретне сказати не можу, але зрозуміло, що ситуація не проста. Завтра буде зроблено всі необхідні обстеження і лише після цього можна буде щось сказати. Дуже переживаю за хлопця і страшенно хочу, щоб все обійшлося. Вірю, що Господь допоможе Святославу відновитися і він не лише буде здоровим, а й зможе продовжити футбольну кар’єру», – підсумував Андрій Купцов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: