Андрій Маркович: "Спершу шукав інформацію про М’янму"

10 лютого 16:54
Переглядів: 234
Маркович

10 лютого в новозеландському Окленді відбулось жеребкування групового етапу фінальної стадії чемпіонату світу (U-20). Збірна України потрапила до групи «А» разом з господарями турніру – Новою Зеландією, а також США та М’янми. Саме матчем проти господарів турніру українці зіграють матч-відкриття. Чемпіонат світу стартує 30 травня і закінчиться 20 червня.

ДО ІНШИХ ГРУП ПОТРАПИЛИ ТАКІ КОМАНДИ:

• Група В: Аргентина, Панама, Австрія, представник Африки*

• Група С: Катар, Колумбія, Португалія, бронзовий призер чемпіонату Африки

• Група D: Мексика, Уругвай, Сербія, віце-чемпіон Африки

• Група Е: Бразилія, КНДР, Угорщина, чемпіон Африки

• Група F: Німеччина, Фіджі, Узбекистан, Гондурас.

* – чотири представники Африки будуть визначені за підсумками континентальної першості, що відбудеться в березні в Сенегалі

У збірній двадцятирічних є двоє представників «Карпат», які й виборювали право захищати синьо-жовті кольори в Новій Зеландії: воротар Роман Підківка та захисник Андрій Маркович. Саме з оборонцем «левів», який зараз у складі молодіжної команди знаходиться на зборах в Туреччині, офіційний сайт «Карпат» проаналізував жеребкування для збірної України. 

«Я знав, що 10 лютого відбудеться жеребкування, тому очікував на нього, щоб дізнатися про наших суперників. На перший погляд, група цілком нормальна. Гадаю, що перша гра буде складною, адже це матч-відкриття, до того ж ми зіграємо проти господарів. Але все-одно, маю надію, що цю групу ми пройдемо» – каже Андрій.

«Правда, спершу довелося трохи погуглити. Я не знав такої країни – М’янма, тож пошукав про неї інформацію в Інтернеті. Дізнався, що знаходиться вона в Азії, а населення складає понад 55 мільйонів мешканців. Думаю, що 11 футболістів вони знайдуть. Зрештою, ані проти новозеландців, ані про американців я не грав. Тому про їхню силу нічого сказати не можу». 

«Маю надію повернутися до збірної і поїхати на чемпіонат світу. Останні місяці я пропустив через травму – у мене був перелом п’ятої плюсневої кістки стопи. Зробили операцію, потім було відновлення. Але зараз я вже працюю в загальній групі і беру участь у спарингах. Травма залишилася в минулому. Олександр Петраков телефонував мені наприкінці минулого року, питав про самопочуття. І я вірю в те, що коли постійно гратиму, то зможу зіграти і в Новій Зеландії, адже ми з Романом Підківкою разом пройшли відбір» – підсумував Андрій Маркович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: