Андрій Нестеров: "Прикладу максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернутися"

04 жовтня 10:52
Переглядів: 174
Андрій Нестеров

Захисник «Карпат» Андрій Нестеров отримав серйозне ушкодження перед стартом сезону та довгий час відновлювався після травми. Цього тижня захисник повернувся на заміську базу в Брюховичах та розпочав процес реабілітації. Андрій Нестеров у коментарі для інформаційного центру ФК «Карпати» розповів про своє довгоочікуване повернення, подальші плани та оцінив гру «зелено-білих» під керівництвом Жозе Мораіша.

– Цього тижня ти повернувся на базу, як тебе зустріли партнери по команді?
– Мене зустріли добре. Побачив дуже багато нових обличь в роздягальні. У подальшому процесі буду знайомитися із новими партнерами по команді.

– Розкажи про те, як ти себе почуваєш?
– Зараз дуже добре себе почуваю. З хорошим настроєм підходжу до процесу реабілітації. Готовий багато працювати, щоб якнайшвидше повернутися до загальної групи.
 
– Вже пройшло немало часу, як ти отримав травму. Розкажи про подальший графік відновлення?
– Зараз настав процес реабілітації на базі. Тут мені допомагатимуть клубні лікарі та реабілітологи, які зможуть повернути мене до колишніх кондицій. 
 
– Слідкував за командою? Як тобі «Карпати» під керівництвом Жозе Мораіша?
– Що за питання? Звичайно слідкував. Вважаю, що «Карпатам» потрібен час, щоб стабілізувати свою гру. Новим футболістам треба звикнути до нашого чемпіонату. Переконаний, що в майбутньому у «Карпат» все вийде.

– Спілкувався з кимось із партнерів? Про що говорили?
– Майже з кожним підтримував зв’язок. Вони цікавились, як я себе почуваю і в декількох словах розповідали про те, що відбувається всередині команди.
 
– Коли ми вже нарешті зможемо побачити тебе на футбольному полі?
– Потрібно витримати всі терміни і ще зробити чимало роботи, чим ми зараз і займаємось, щоб повернутися на футбольне поле. Прикладу максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернутися. Дуже засумував за футболом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: