Андрій Нестеров: "У нас нема поділу на своїх і легіонерів"

20 квітня 08:00
Переглядів: 124
Андрій Нестеров

Практично в кожному матчі пара центральних захисників «Карпат» виглядає по-іншому. У чотирьох попередніх турах Федецький, Сандохадзе, Нестеров і Лобай створювали різноманітні дуети чи навіть соло в центрі оборони через дискваліфікації та травми. У минулому турі в старті «левів» вийшла пара Федецький-Нестеров і зіграла проти «Сталі» на відмінно. Артем та Андрій не лише якісно виконали свої обов’язки, а й успішно долучалися до атак своєї команди. 

– Андрію, «Карпати» перемогли у трьох матчах поспіль. Це при тому, що за весь чемпіонат до цього моменту мали в своєму активі лише три виграші. В чому секрет квітневого успіху?
– Нема секретів. Просто всі хлопці викладаються на тренуваннях на сто відсотків. Свою роботу переносимо на офіційні матчі. Колектив об’єднався, незважаючи на різні аспекти, без поділу на місцевих і легіонерів. 

– Старшими за тебе в «Карпатах» є лише три футболісти: Федецький, Голодюк і Ербес. Молодь звертається за порадою?
– Принаймні, я завжди готовий до діалогу і допомоги. Карпатівська молодь здібна. Якщо треба, то завжди підкажу і допоможу. 

– За підсумками матчу проти «Сталі» ти отримав хорошу пресу. 
– Мабуть, не тільки я, але й уся команда. Ми агресивно почали поєдинок, могли забивати вже на стартових хвилинах. У першому таймі «Карпати» повністю заволоділи ініціативою. Після голу Карраскаля могли відзначатися ще раз, знімати остаточно всі запитання щодо переможця і уникати нервової кінцівки. Відзначу також той момент, що ми дисципліновано зіграли в обороні. Але розслаблятися ще рано, потрібно боротися до самого кінця.

– На трибунах «Оболонь-Арени» було багато фанатів «Карпат». Не виникало відчуття, що граєте вдома?
– Так, справді. Якщо чесно, то зловив себе на думці, що це, ніби домашня гра. Дуже дякую фанатам за підтримку!

– У попередньому матчі з «Олімпіком» ти не грав, а «зелено-білі» зазнали болючої домашньої поразки з рахунком 0:3. Недільна гра буде з підтекстом реваншу?
– Не бачу змісту розглядати її в такому контексті. Ми налаштовуємося, як на звичайну гру чемпіонату. Просто хочемо перемогти і не враховуємо інші фактори. З «Олімпіком» буде важко, але ми докладемо максимум зусиль.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: