Андрій Нестеров: "Вся боротьба ще попереду"

10 жовтня 17:45
Переглядів: 183
Андрій Нестеров

З моменту дебюту Андрія Нестерова у футболці «Карпат» минуло більше двох місяців. За цей час центральний захисник виходив у стартовому складі львів’ян в одинадцяти матчах підряд. Лише одного разу він пішов з поля передчасно, та й то через травму. Про перші кроки у «Карпатах», настрій в команді, тренування під керівництвом нового наставника і принциповість гри з «Дніпром» Нестеров розповів Інформаційному центру «Карпати». 

– Андрію, триває третій місяць твого перебування в «Карпатах». Цього часу достатньо, щоб зробити певні висновки. 
– Вважаю, що для нас ще нічого не втрачено. Ми непогано розпочали сезон, перемогли на виїзді «Сталь», зіграли внічию з «Ворсклою», продемонстрували свою гру з лідерами Ліги Парі-Матч. Потім з певних причин команда переживала спад. Протягом кількох матчів нам нічого не вдавалося. На даний момент мені здається, що ми вилізли з цього негативу. Особисто я бачу, що в грі команди є позитивні зрушення. Як на мене, то вся боротьба ще попереду.

– Що скажеш з приводу своєї адаптації в команді?
– Мені все тут подобається: колектив, місто, умови, клубна інфраструктура. Я повністю адаптувався, проблем жодних немає. Мене добре прийняли хлопці. Кількох гравців я знав раніше, тому повністю задоволений перебуванням в «Карпатах». 

– Разом з Іваном Лобаєм в центрі захисту ви є незмінним дуетом. Наскільки комфортно тобі грати з ним?
– Іван – хороший молодий футболіст. У нього велике майбутнє. Мені з ним зручно діяти пліч-о-пліч і у нас хороше розуміння на футбольному полі.

– Ти є старшим за нього на шість років. Виконуєш роль наставника?
– Вчити повинен тренер, я цього робити не буду. Коли ми виходимо на поле, вік значення не має. Так, підказую йому, він прислухається. Але загалом у нас всі рівні між собою.

– Лобай входить до числа тих партнерів, з якими ти найбільше спілкуєшся за межами поля?
– З Іваном ми взагалі живемо в одному будинку. У нас тільки різні під’їзди. Спілкуюся зі всіма, можливо, трохи більше контактую з Сергієм Рудикою, адже ми знаємося ще з тих часів, коли разом грали у запорізькому «Металурзі». Часто телефонуємо один одному. Хороші відносини у мене з Новотрясовим, Карнозою. Втім з усіма одноклубниками у мене все гаразд. 

– Ти вже мав нагоду оцінити Львів, прогулятися вулицями. Як тобі наше місто?
– Львів – це красиве місто з історією. Я привіз сюди свою сім’ю, нам всім тут дуже подобається. 

– Люди на вулицях впізнають?
– Так, буває таке. Не раз зустрічали, підтримували і підбадьорювали. Бажали перемог і успіхів «Карпатам» і мені зокрема. Консьєрж у моєму будинку взагалі просто так мене не відпускає (сміється). Я від нього відірватися не можу, бо він «ловить» мене і каже, що дивиться кожну нашу гру і самовіддано вболіває. Тому за весь цей час жодного негативу у мене в місті не було. 

– Незважаючи на складну турнірну ситуацію настрій в колективі хороший?
– Ніхто духом не занепав. Безперечно, ті мінуси, які ми мали у турнірній таблиці, тиснули на нас. Тут годі приховувати. Ти виходиш на кожен матч і передусім думаєш про результат. Це трохи обмежує і ти не можеш почувати себе вільніше. Старші за віком хлопці сприймали це, як належить і намагалися допомогти молоді. Тому ж Івану Лобаю, Максиму Грисю, Василю Кравцю. Це все нам заважало, тому ми неодноразово обговорювали проблеми в колективі. Зараз починаємо з чистого листа і підбадьорюємо один одного. Постійно в негативі працювати не можна, тому будуємо відносини на основі взаємної підтримки. 

– Минулого тижня команді представили нового головного тренера. Висновки робити рано, однак кілька занять під його керівництвом Олега Дулуба ви все ж провели. Які перші враження? 
– Помітно, що людина освічена, грамотна, вміє доступно пояснити. На даний момент у нас було лише два тренування. Кардинальних змін, як ви самі розумієте, немає. Ми готові до праці і хочу побажати тренеру, всім нам, щоб у «Карпат» все склалося якнайкраще. 

– В неділю на «Арені Львів» гостюватиме «Дніпро». Свого часу твій рідний запорізький «Металург» часто перемагав сусіда у принципових матчах. 
– У нас зараз кожна гра є принциповою і кожне зароблене очко на вагу золота. Тому виділяти «Дніпро» чи «Сталь», з якою ми зіграємо ще через тиждень, мабуть, не варто. Просто треба виходити на поле і заробляти очки, які нам дуже потрібні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: