Андрій Павелко: "Тривають переговори із Міноборони щодо передачі території під тренувальну базу "Карпат"

23 грудня 12:17
Переглядів: 278
Павелко

Сьогодні проводяться переговори із керівництвом Міністерства оборони України, щоб передати територію, яка належить МОУ, під футбольну базу для клубу «Карпати».

Про це в ефірі програми Vox populi заявив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Гість програми, коментуючи запитання щодо того, чи з’явиться нова сучасна тренувальна база ФК «Карпати» у Яворівському районі на Львівщині, розповів, що, наскільки йому відомо, клуб цікавиться великою територією для тренувальної бази, яка потрібна для всього українського футболу, а не є інтересом виключно ФК «Карпати».

Андрій Павелко зазначив, що територія, про яку йдеться, належить Міністерству оборони України.

«Сьогодні проводяться переговори із керівництвом Міністерства оборони для того, щоб, якщо є така функціональна можливість щодо передачі цієї території під футбольну базу для клубу «Карпати», то це необхідно зробити. Сьогодні це хороша можливість і для Міністерства оборони дистанціювати свої частини», – сказав президент Федерації футболу України.

Гість програми зауважив, що спортивні бази – не промислові та не комерційні.

«Це, все ж, можливість, у тому числі, і в майбутньому для військових проходити таке стажування, спортивну майстерність, нашим хлопцям у дитячо-юнацьких школах, в академіях «Карпат». У тому числі це дух і сила нашого молодого покоління, яке несе таке ж навантаження із фізичного виховання та патріотичного виховання у спорті, як і в майбутньому в обороні нашої держави», – наголосив гість програми.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: