Андрій Подковиров: "Проблема в комплектації команди українцями"

08 квітня 20:58
Переглядів: 676
Default Image

Андрій Подковиров (головний тренер “Політехніки-Галичини”)
– Нам сьогодні не вистачило Вільямса у грі, а також по ходу матчу отримав травму Віггінс. Ці два фактори вплинули на хід матчу. Однак, ключовою стала друга чверть, коли ми пропустили 27 очок та самі перестали грати у нападі так, як потрібно. Тобто, коли “Миколаїв” почала нас пресенгувати та грати поближе, гравці не думали... В такій ситуації не потрібно грати жодних комбінацій, а перегравати своїх суперників один на один. Замість цього вони почали думати кому віддати передачу. Наприклад, коли наших гравців атакували противники, вони не знали, що далі робити. А треба було просто обіграти свого гравця. У такому випадку, якщо нападник не може обіграти захисника, тоді треба сідати на лаву запасних зі словами: “Я не можу обіграти свого опонента”. Внаслідок цього зробили 19 втрат. А в такому випадку перемагати дуже важко. Хоча згодом вдалося вирівняти гру.
– Наприкінці матчу, ви хотіли швирнути м’ячем. Це через те, що гравці не виконували установку?
– Та не хотів я нікуди швирнути м’яч. Я показав, що м’яч повинен отримати Доленко. А він натомість стоїть у пасивній ситуації і не намагається м’яч отримати. А Ебернетті викунув його в аут. Так і сталося, що м’яч прилетів до мене. А м’яч повине був отримати Доленко, який для цього й вийшорв на даний епізод, аби провести м’яча зі своїм дрибленгом через пів майданчика.
– А чому ви розсердилися?
– А хіба замах – це є розсердженням?!
– Андрію Анатолійовичу, 15 квітня залишається остання гра цього сезону в дніпропетровську з “Дніпром”. Ви будете готувати та налаштовувати команду на перемогу в цій грі? 
– Кожна гра грається на перемогу. Розумієте, намає такого матчу, щоб ми не виходили із цим завданням. Гравці виходять на майданчик з бажанням. У кого такого бажання немає, той буде сидіти на лаві запасних.
– Чи задоволені Ви своєю роботою в команді протягом всього часу, який – Ви працюєте з комндою. Що Вам вдалося, що не вдалося зробити протягом цієї роботи?
– Не думаю, що я повинен оцінювати свою роботу. Цю роботу повинні оцінювати інші люди. А те, що сезон був дуже важким і не вдалося зробити всього того, що хотілося, на це є об’єктивні новини. Це довгий аналіз. А якщо взяти загальні питання, то сьогодні в нас вкотре були проблеми, коли Ревзін отримує третій фол, а потім четвертий, то будь-який інший гравець, який виходить замість нього на майданчик відразу провалюється. Тут проблема криється у комплектуванні команди українськими гравцями. Вона була з початку сезону і до йогог завершення і з цим ми нічого не могли вдіяти. Підсилення Джемісоном, як центровим, який грає активно та гарно володіє тілом у трьохсекундній зоні пішло нам в плюс. Якщо б ми мали такого потужного центровго протягом всього сезону, то була б зовсім інша гра усієї команди вцілому. В нас проблема з атакувальним захисником. Вільямс може зіграти на цій позиції, але сьогодні у нас Ніка не було і виникали з цим проблеми.
Павло Ревзін (гравець “Політехніки-Галичини”)
– Передусім нам не вдалося перемогти. “Миколаїв” використовував пресинг і нам чогось не вистачило, щоб скинути цей пресинг із себе. Можливо, у цьому випадку не вистачило трішки травмованого Ніка Вільямса та травмованого по ходу матчу Алана Віггінса. А так вцілому була досить непогана гра, якщо не брати до уваги першу половину матчу. У другій половині гри була гарна віддача, бажання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: