Андрій Проценко: "Якщо б не було дощу, боротьба йшла б на великих висотах"

17 серпня 12:26
Переглядів: 192
проценко

У п'ятницю на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Цюріху (Швейцарія) українець Андрій Проценко завоював срібну медаль у стрибках у висоту, поступившись лише своєму співвітчизникові Богдану Бондаренку.

Про срібний успіх на ЧЄ

Міг стрибнути вище, і перше місце зайняти хотілося. Старався, боровся, але... так вийшло, що другий. Я і цим результатом дуже задоволений - тому, що це моя перша медаль на чемпіонаті Європи.

Про непрості умови боротьби в Цюріху

Може, якщо б дощу не було, то боротьба б йшла на великих висотах. Крім того, нове покриття зробили на стадіоні, на якому до цього практично ніхто не змагався. До всього цього треба було пристосується. Правда, умови все одно у всіх були однакові.

Я особисто до покриття не відразу зміг пристосується, і з розбігом були проблеми - звідси і невдалі спроби на двох висотах. Але протягом змагань я все виправив, надалі відчуваючи себе набагато впевненіше.

Про дружбу і конкуренції з Бондаренком

У Цюріху і у нього, і в мене були присутні на арені особисті тренери. Так що порад один у одного не питали - кожному свій тренер підказував. Свого спортсмена вони знають набагато краще.

Про плани на майбутнє

22 серпня у мене відбудеться найближчий старт - в Ебердштадте (Німеччина). Можливо, ще запросять на фінал Діамантової ліги 5 вересня (у Брюсселі). Зазвичай туди запрошують всіх, у кого є очки. У мене вони є.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: