Андрій Пушкар знову підкорив чемпіонат України

01 квітня 14:00
Переглядів: 439
Пушкар

Заслужений майстер спорту України, кременчанин Андрій Пушкар знову підтвердив свій чемпіонський статус. Виступаючи на ХХІІ Чемпіонаті України з арсмпорту, що відбувся в Харкові, у ваговій категорії +110 кг Андрій впевнено став переможцем на ліву та праву руки.

Вдало виступили на цих змаганнях і двоє його вихованців – майстер спорту України Ігор Пасєка та кандидат у майстри спорту Вадим Стецюк. Так, у ваговій категорії 100 кг на ліву руку Вадим Стецюк виборов бронзову медаль, а на праву – став четвертим. А Ігор Пасєка у ваговій категорії 90 кг на ліву руку був восьмим, однак у змаганнях на праву руку теж виборов «бронзу». Усі троє спортсменів представляють обласне фізкультурно-спортивне товариство «Колос» та спортивний клуб «Кремінь».

Додамо також, що, як повідомляє Українська Федерація армспорту, поєдинком дня під час змагань на ліву руку стала боротьба у категорії 90 кг чемпіона світу Євгена Прудника та чемпіона світу серед юніорів Ігоря Пасєки. В напруженій сутичці Євген отримав нелегку перемогу, – коментують фахівці Федерації.

Загалом, у Чемпіонаті України з армспорту в Харкові взяло участь до 200 представників цього виду спорту з 19 областей України. У командному заліку дев’ятнадцятий рік поспіль перше місце зайняла команда Харківської області. Друге місце у киян, які лише 9 очок поступилися лідерам чемпіонату. Третє місце у представників Полтавщини. Команда Тернопільської області, честь якої захищали Андрій Пушкар, Ігор Пасєка та Вадим Стецюк, посіла 13 загальнокомандне місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: