Андрій Сапуга: "Якщо буде запрошення, то з радістю повернемось додому"

11 червня 21:31
Переглядів: 296
Андрій Сапуга

Інформаційний центр ФК «Карпати» поспілкувався з Андрієм Сапугою, який розповів про товариський матч на турнірі пам’яті загиблого воїна АТО та підсумував сезон на тренерському містку юніорської команди «Карпат».

«Звичайно, тільки приємні емоції від того, що сьогодні організували такий матч. Приїхали сюди із великим задоволенням, пограли на одному полі із нашими хлопцями. Ми вже деякий час не бачились, тому емоції справді переповнюють. Раді тут бути, зіграти цей матч для людей, які прийшли підтримати свою команду», – розповідає Андрій Михайлович

«Сезон, який ми провели з хлопцями в U-19 був дуже хорошим та позитивним. У першу чергу хотів би подякувати гравцям за цей рік, керівництву клубу, яке робило все для нас та підтримувало команду. Увесь сезон був емоційний, пройшли його на піднесенні. Можна сказати, всі матчі були якимись особливими, забивали класні голи, навколо завжди була неймовірна атмосфера, хоча б згадати наші збори в Голландії... Не можу виділити якийсь окремий момент».

«Тепер хочеться з кращої сторони себе проявити і досягати найвищих результатів. Якщо буде запрошення, то з радістю на нього відгукнемось та повернемося додому».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: