Андрій Шевченко: "Збірна України має шанс грати у сучасний футбол, але у нас забагато скутості"

17 липня 22:36
Переглядів: 1471
Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко оцінив прогрес і перспективи команди.

- Збірна України стала краще контролювати м'яч – це однозначно. У нас було всього дві контрольні зустрічі, тому доводилося ставити гру безпосередньо в офіційних поєдинках, не забуваючи про досягнення результату.

Ми так вирішили – і, незважаючи на всі ризики, не звернемо зі свого шляху. Зіграти від простоти завжди встигнеш, але, створивши правильну систему гри, можна отримати більше шансів для досягнення більш-менш значимого результату. Підкуповує те, що навіть в тих матчах, в яких був негативний результат, команда робила те, що від неї вимагалося, не збиваючись на примітивний футбол. Малюнок гри у нас є – це абсолютно очевидно. Без помилок не обходиться, але це природний процес.

Футболісти збірної бояться ризикувати? Навпаки, ми не сковуємо гравців в їх діях. Все це більше виходить від їх власної невпевненості. Ритмічність і інтенсивність для нас дуже важливі, і ми над цим працюємо.

Чи достатньо в Україні кваліфікованих виконавців під такий стиль гри? Достатньо. У нас є шанс грати в такий футбол, який я вважаю сучасним, і відмовлятися від нього ми не будемо. Ми побудуємо таку систему, будемо прищеплювати навички такої гри, і рано чи пізно це спрацює. Має бути певний малюнок, діючи тільки другим номером, сьогодні складно на щось розраховувати.

Навіть якщо у нас не буде вистачати виконавців, які грають на найвищому рівні, ми зобов'язані їх вирощувати, давати їм шанс, направляти їх у потрібне русло. В українському футболі дуже багато ігрової скутості, а її бути не повинно

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: