Андрій Сімка: "Не шкодую за жодну хвилину, проведену в "Урагані"

29 липня 09:25
Переглядів: 220
Сімка

Буквально на днях Андрій Сімка озвучив рішення, яке стало для всіх вболівальників не те, що неочікуваним, а здавалось й практично неможливим. "Старожил" драконів, який провів в івано-франківській команді 13 сезонів, не продовжує співпрацю з "Ураганом".

Андрій Сімка - один з кращих гвардійців і бомбардирів в історії клубу, улюбленець івано-франківців і просто хороша людина. У суботу 31-річний футзаліст завітав до офісу НФК "Ураган", щоб попрощатися з одноклубниками, тренерським штабом і працівниками клубу.

- Зараз у мене в житті розпочинається новий етап. На днях моя сім'я поповнилася - дружина народила другу донечку, тож емоції просто неймовірні, - розпочав Андрій Сімка. - Крім того, відбуваються зміни і у професійному плані. Порадившись з родиною, вирішив спробувати свої сили в іншій країні, в іншій команді. Чесно кажучи, це рішення далося  мені нелегко, адже "Ураган" - мій рідний клуб, так було і буде завжди. Все таки, 13 років життя минуло тут - в івано-франкіській команді, тому прощатися, звичайно, важко…

В "Урагані" я став футзалістом, з цим клубом пов'язані всі мої досягнення - як командні, так й індивідуальні. За всі роки було чимало всього: разом з багатьма партнерами я відчував і радість перемог, і прикрості поразок, були падіння і злети, але саме "Урагану" я зобов'язаний всьому, чого досяг у своєму житті. Тож, користуючись нагодою, хочу подякувати усім партнерам по команді, з якими я мав грав і захищав честь клубу за всі ці роки.

Дякую всім тренерам, які вірили в мене, керівництву клубу. Щиро дякую всьому "ураганівському" фан-клубу, а це вже не одне покоління щирих, відданих людей, які своєю неймовірною підтримкою допомагали, надихали, додавали віри. Повірте, без вас наша команда не добилася б успіхів. Фан-клуб, з вами "Ураган" - завжди сильний!

Я не шкодую за жодну хвилину, проведену в "Урагані". Тут я розпочав свою кар'єру в далекому 2002 році. І тут, в рідних стінах, хочу її завершити. Тому не виключаю і можливість свого повернення до Івано-Франківська. Час покаже... А поки хочу сказати всім "до побачення"!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: