Андрій СТАДНІК: «Велике значення відіграє жереб»

25 серпня 09:44
Переглядів: 418
Default Image

12 вересня у столиці Туреччині стартує Чемпіонат світу з вільної боротьби. На стамбульських килимах окрім медалей будуть розіграні перші путівки на Олімпійські ігри в Лондон-2012. А тим часом головний тренер чоловічої збірної України з вільної боротьби Руслан Савлохов назвав склад збірної команди України, який побореться у Стамбулі за медалі та олімпійські ліцензії. Серед борців, які поїдуть у Стамбул є львівський борець Андрій Стаднік, який боротиметься у ваговій категорії 66 кг. Кореспондент noc.lviv.ua поспілкувався з нашим борцем, який зараз перебуває на навчально-тренувальних зборах в Алушті та розпитав його про підготовку до чемпіонату світу.

-Зараз я перебуваю на навчально-тренувальному зборі у Криму в місті  Алушта, - каже Андрій Стаднік. Підготовка проходить на хорошому рівні, всі тренуються та готуються до контрольних сутичок та чемпіонату світу. Було оголошено і про склад чоловічої збірної на чемпіонат світу. У ваговій категорії 55 кг виступатиме Юрій Леденьов, у 60 кг – Василь Федоришин, у 66 кг – я, у 74 кг – Дмитро Рочняк, у 84 кг – Ібрагім Алдатов, у 96 кг – Ален Засєєв і у ваговій категорії 120 кг Олександр Хоцяновський.

-Минулий сезон тебе переслідували травми. Чи не турбують тебе травми зараз?

-В мене немає виходу, мені потрібно готуватися. Щодо травм, то я вже достатньо великий період часу провів у вільній боротьбі і без травм тут неможливо. Зараз готуюся, дякуючи Богу зараз без ексцесів, без травм. Тому буду старатися виступити якомога краще на чемпіонаті світу в Стамбулі. Тим паче, що підготовка йде цілеспрямовано і два останні збори я провів на достатньо хороших темпах.

-Чемпіонат світу буде ліцензійним…

-Так, ви праві, у Стамбулі будуть розігруватися перепустки на Олімпіаду в Лондон. Здобути ліцензії буде дуже важко, адже це чемпіонат світу, тут будуть усі найсильніші борці і треба буде боротися за малий фінал. Тобто третє місце – це той мінімум, який дає змогу здобути олімпійську ліцензію. Тому я не вважаю, що це буде простим досягненням здобути ліцензію на чемпіонаті світу. Конкуренція буде величезна, а на сьогоднішній момент ці ліцензії зможуть вибороти лише найсильніші. Звісно, що велике значення відіграє жереб, бо така ситуація зараз із правилами. В одній стороні може бути дуже багато сильних спортсменів, а в іншій майже не бути. Однак, до тієї «золотої» четвірки можуть пройти не настільки сильні борці, як з іншої сторони. Все ж, за великим рахунком, всерівно, якщо ти найсильніший, то ніщо не повинно завадити здобути олімпійську ліцензію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: