Андрій ТКАЧУК: «У нас будуть шанси зіграти з «динамівцями» успішно»

13 вересня 16:55
Переглядів: 123
karpaty

Провідний півзахисник «Карпат» Андрій Ткачук розповів прес-службі ПЛ про будні підготовки львів’ян до зустрічі з «Динамо».

− Андрію, майже двотижнева перерва якось відбилась на графіку роботи твоєї команди?

− Суттєвим чином, ні. Хіба що майже весь час тренувались до двічі на день, сумлінно готувались до візиту до Києва. А щоб підтримувати ігрову форму, тренери домовились про зустріч з «Волинню».

− Трохи детальніше про цей матч…

− Було бойове дербі − навіть трохи більше ніж товариський матч. По-перше, наші взаємини із сусідами завжди принципові. Підтвердження тому і матч першого туру поточного сезону, і нинішній. Перший тайм виграли лучани − 2:0. Але ми все ж грали у рідних стінах, і на стадіон прийшло доволі багато глядачів. Ми доклали всіх зусиль, щоб не засмучувати їх, і зуміли відігратись − 2:2.

− Мабуть, за 90 хвилин випробували кілька тактичних схем, зокрема, моделюючи і гру з «Динамо»…

− Звичайно, подібні спаринги використовуються, у тому числі, і для експериментів. Але про тактику я говорити не буду − нехай це залишається нашим внутрішнім секретом.

− Як оціниш поточне турнірне становище «Карпат»?

− Звичайно, воно подобатись не може. Маємо мало очок, до того ж у нас залишився не найкращий у першому колі календар. Але головне, що з приходом Ніколая Костова у нас з’явилась своя гра, що додає впевненості: ми виправимо допущені помилки.

− Розкажи про перші враження від болгарського спеціаліста…

− Він відрізняється від наших попередніх тренерів. Ніколай Костов дуже спокійна людина як у побуті, так і на тренуваннях. Він ніколи не підвищує голос, говорить все розважливо, зважено і навіть тихо. Однак всім зрозуміло, чого наставник від нас вимагає. Така співпраця є дуже легкою та приємною.

− Як ведеться підготовка саме до «Динамо»?

− Ми тренуємось, не роблячи особливого наголосу на імені суперника. Просто тренер часто під час занять робить підказки, акцентуючи увагу саме на тому, що потрібно мати на увазі у черговому турі.

− Можеш назвати основні принципи, які допоможуть у Києві?

− Це самовіддача та дисципліна. Якщо самі не наробимо помилок, гадаю, у нас будуть шанси зіграти з «динамівцями» успішно.

− Якусь з попередніх ігор проти цього суперника можеш згадати?

− Перше, що спадає на думку, це домашня зустріч минулого Чемпіонату. Тоді ми приймали «Динамо» на новому стадіоні «Арена-Львів», який відкривався. Атмосфера була особливою, тривалий час не було забитих м’ячів, однак гості все ж зуміли вирвати перемогу. На мій погляд, тоді ми заслужили на нічию.

− Нещодавно ви також у гостях змагались проти «Шахтаря». Будете відштовхуватись від аналізу гри з іншим вітчизняним грандом?

− Тут немає чого порівнювати. Суперники сповідують абсолютно різний футбол, і вимоги до нас будуть цілком іншими. Це буде зовсім несхожа історія.

− Чи є кадрові проблеми зараз?

− Їх вистачає. Лікуються Олег Голодюк, Вадим Болохан, Сергій Зеньов, під питанням участь у грі Ігоря Ощіпка. Резерви для підсилення є.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: