Андрій ТКАЧУК: «Відчували себе комфортніше на «Україні»

03 червня 15:49
Переглядів: 250
tkachuk

Гравець львівських Карпат Андрій Ткачук дав ексклюзивне інтерв'ю нашому сайту, в якому розповів про причини невдач своєї команди в минулому чемпіонаті і про плани на майбутнє.

- Андрію, в чому головна причина невдалого виступу Карпат в минулому сезоні?

Я думаю, що травми провідних гравців на початку сезону зіграли свою роль. Прийшли нові гравці, які не були на зборах і вони не до кінця влилися в команду, тим більше на кожну гру змінювався склад і через це ми не змогли зіграти в повну силу.

- За рахунок чого Вам вдалося залишитися в Прем'єр-Лізі?

В останніх іграх повернулися всі провідні футболісти, у нас просто не було іншого виходу, як за рахунок самовіддачі грати, тому й залишилися.

- Як оціните роботу Юрія Дячука-Ставицького?

Я не хочу коментувати роботу тренера.

- Який поєдинок минулого чемпіонату Вам запам'ятався найбільше?

У цьому чемпіонаті мені всі ігри запам'яталися, бо я не можу назвати жодного вдалого матчу, тому всі вони мені запам'яталися. Кожен матч був по-своєму важким.

- Ви довгий час грали на «Арені-Львів», а після того, як повернулися на «Україну» стали перемагати...

Просто на «Арені-Львів» нам було якось незвично грати, а коли повернулися на «Україну» ми по-справжньому відчували себе по-домашньому. На «Арені-Львів» ми навіть не тренувалися, а на «Україні» ми й тренувалися, і людей більше приїздило, тому що стадіон в самому місті. Ми відчували себе комфортніше на «Україні».

- Після такого невдалого сезону для Карпат, які будуть стояти цілі на наступний чемпіонат?

Перед такою командою, як карпати завжди стоять високі цілі. По крайній мірі, потрапити в Лігу Європи по-любому буде стояти мета. Я думаю, ми зберемося на наступний сезон і доведемо, що цей сезон був помилкою.

- Як проводите відпустку?

Цю відпустку я проводжу з батьками, займаюся будівництвом будинку, перебуваю в Житомирі. Спілкуюся з друзями, але більшою мірою з батьками, тому що я півроку не був удома, тому захотілося побути з ними, нікуди не їздив.

- Коли у вас починаються збори?

З відпустки ми виходимо 6 числа, у нас збір буде у Львові і відразу, напевно, їдемо на тренувальні збори.

- Чого очікуєте від ЄВРО-2012 і виступу нашої збірної?

Звичайно ж, як будь-який українець очікую максимальних результатів. Буду вболівати за нашу збірну. Принаймні, хочу, щоб вона вийшла з групи, а далі вже як піде. Ігри буду дивитися по телевізору з іншої країни, тому що у нас в цей час збори.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: