Андрій Ткачук: "З "Арсеналом" усе в порядку"

22 квітня 07:10
Переглядів: 241
Мартинюк

Сьогодні гра «Карпати» - «Арсеналом» закриє 25-ий тур Прем’єр-ліги. Матч розпочнеться о 18:00 на полі стадіону імені Валерія Лобановського. 

«Арсенал» у цій грі не може розраховувати на двох орендованих карпатівців – Андрія Ткачука і Ярослава Мартинюка. 

«В Києві я ще не прижився. Наразі не дуже добре орієнтуюся в місті, Львів знаю набагато краще. Трішки плутаюся у вулицях. Але я поселився недалеко від бази, тож можу швидко заїхати в Щасливе на тренування. Цей район я вивчив. З «Арсеналом» усе в порядку. Непогана в нас команда, дружня. Тут дуже весело та й тренування цікаві. Нічого поганого про «Арсенал» сказати не можу. А щодо понеділкового матчу, то у ньому я грати не зможу, відповідно до орендної угоди. Дивитимуся з трибун за грою як простий уболівальник» – розповів Інформаційному центру Андрій Ткачук. 

«Я також не гратиму. Звісно, хотів би вийти на поле, але не цього разу. Можливо, ще колись вдасться це зробити. Загалом тут добре. Скаржитися нема на що. Щодо міста, то ми тут уже півтора місяця, то звикли. Оселилися неподалік бази, в Харківському масиві. А з карпатівцями підтримую стосунки, але переважно з молодими – Гірським та Подоляком» – додав Ярослав Мартинюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: