Андрій ТКАЧУК: "З керівництвом "Карпат" вдалося все вирішити"

05 липня 13:03
Переглядів: 381
ткачук

Разом з Олександром Гладким до команди в Словенії долучився і Андрій Ткачук, який висловив бажання продовжити свої виступи в зелено-білій формі.

– Ти нещодавно приєднався до команди на зборах. Що змінилося за останній тиждень?
– Я кілька днів тому мав дуже тривалу і змістовну розмову з керівництвом клубу, зокрема з генеральним директором Ігорем Дедишиним. Ми сіли, зважили всі за і проти, і таким чином дійшли до спільного рішення про те, що я продовжу свою кар’єру в «Карпатах».

– Як тут, в Словенії, хлопці сприйняли повернення капітана?
– Була звичайна реакція. В принципі, і я радий був всіх знову побачити. Я тут всіх знаю і атмосфера на зборах така, як і зазвичай. Крім того, я радий, що завершився період невизначеності. Мене це дуже дратувало. Ти лягаєш спати і не знаєш, що буде завтра. І добре, що мені з керівництвом клубу вдалося все вирішити – тому я дуже радий.

– А як відбувалася твоя розмова з керівництвом?
– Я тренувався у Львові і мене запросили сюди, до Словенії, щоб ми могли вирішити всі питання. Я приїхав і вже тут про все домовився.

– Ти пропустив тиждень роботи з командою. Як гадаєш, встигнеш надолужити втрачене?
– Я у Львові щодня підтримував форму. В мене були повноцінні тренування. Але, зізнаюся, влитися в систему зборів трохи важко. Хоча, я думаю, що мав би встигнути наздогнати в роботі своїх партнерів.

– З якими думками, емоціями, ти напередодні виводив команду на свій перший матч тренувальних зборів?
– Це звичайна товариська гра на зборах, яка не може викликати якихось особливих емоцій. Та й команда була не з сильніших. Чесно кажучи, вважаю, що ми могли б і краще з нею зіграти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: