Андрій Тлумак: "Боровику 32 роки? Тоді скажіть, будь ласка, а скільки Буффону років?"

28 квітня 10:22
Переглядів: 484
тлумак

Андрій ТЛУМАК, колишній воротар львівських «Карпат», за які зіграв понад 200 матчів про Євгена Боровика: 

«На сьогодні його гра змушує аплодувати вболівальників і скандувати «Євген Боровик». Це справді багато що значить, адже наш львівський вболівальник вибагливий та дійсно розуміється у футболі. Напевно, їхня оцінка найкращим чином характеризує його гру. Багато говорити не варто, він досвідчений воротар, впевнено тримає позицію, виручає команду у тяжких моментах, коли справді потрібна допомога. Вважаю, чим воротар старший, тим він досвідченіший, тим кращий» – розповідає Андрій Богданович. 

«У тренерському штабі Національної команди є досвідчені фахівці, які обирають, хто на їх думку кращий. Вони мають власне бачення. Для того, щоби точно сказати хто потрібен збірній, потрібно перебувати усередині самого процесу. Багато вболівальників говорять, кого на їхню думку треба випускати на поле, але тих людей немає усередині команди, вони не бачать їх щодня, не слідкують за ними. Точно так само і Андрій Шевченко, він підлаштовує свою тактику під кожного гравця». 

«Жені 32 роки? Тоді скажіть, будь ласка, а скільки Буффону років? Головним є те, як себе відчуває сам футболіст та як він тренується» – підсумував Тлумак. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: