Андрій ТЛУМАК: "Динамо" вибрало дуже простий футбол"

24 квітня 17:50
Переглядів: 780
тлумак

По закінченні матчу 9-го туру фінального етапу прем’єрної першості України серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги, сформованих з гравців не старше 1993 року народження, у якому львівські «Карпати» U-19 вдома програли київському «Динамо» U-19 з рахунком 1:4, тренер «зелено-білих» Андрій Тлумак поділилися своїми враженями від гри.

– Андрію Богдановичу, що не вдалося у грі з «Динамо»?
– Сьогодні нічого не вдалося. Все, що ми награвали на тренуваннях, не вийшло. Десь хлопці перегоріли, бо дуже хотіли перемогти. Адже у нас був шанс обійти «Динамо» в турнірній таблиці. Десь частково є і моя вина, а робити крайніми окремих гравців я не стану – всі винні і тренер в тому числі. Потрібно заспокоїтися, подивитися відео, розібрати гру, проаналізувати що до чого, але в загальному ми провалили гру.

– Чи вплинуло на психологію хлопців те, що попередні три гри вони поступилися «Динамо»?
– Я думаю навпаки, всі були ще більше заряджені на гру і хотіли віддати борг, тим більше перед тим і «Зорі» віддали борг, і «Ворсклі» також.

– До першого пропущеного м’яча гра була рівна а ось як пропустили, а потім тут же ще й другий, гра «Карпат» посипалася. Це психологічний момент чи щось інше?
– Скажу так. «Динамо» вибрало дуже простий футбол – довгі паси на нападника Яремчука, який чіплявся за м’яч і нічого складного вони не придумали. Ми хотіли зіграти чуть краще, але у нас зовсім нічого не виходило. І навіть мені важко самому говорити, що й до чого.

– А те, що Яремчук забив нам в минулому матчі три голи, а сьогодні один м’яч і віддав дві гольові передачі, свідчить про те, що він десь сильніший, ніж наші захисники, чи він просто мав у цих іграх надмотивацію проти своєї колишньої команди?
– Та ні, він не є сильнішим і мої хлопці без виключення всі є хороші футболісти. І я рахую, що цей матч не є показником нашого рівня, тому що перед тим ми перемогли у чотирьох матчах підряд і показували хорошу гру. І робити висновок про команду по одній грі не потрібно. Сьогодні був просто не наш день, у футболі таке буває.

– А чи можна сказати, що «Динамо» є незручним суперником для «Карпат»?
– Можливо, і так.

– А чи не було простіше грати так само, як «Динамо» у сьогоднішній грі?
– Ну якшо ми зробимо ставку на одну гру, то мабуть так. Але ми виховуємо гравців для першої команди і ми повинні показувати хороший комбінацій футбол в кожній грі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: