Андрій Тлумак: "Головне, ми перемогли і подяка усім хлопцям, що ми це зробили"

01 червня 08:11
Переглядів: 138
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від поєдинку в рамках 26-го, заключного туру чемпіонату України U-19, в якому «леви» у домашньому протистоянні з однолітками столичного клубу «Арсенал-Київ» на полі стадіону «Україна» у місті Лева здобули перемогу з рахунком 2:1. 

«Емоції звісно тільки позитивні. У роздягальні подякував хлопцям, причому не лише за цей конкретний матч, а за увесь рік. Сезон ми пройшли доволі рівно. Звичайно, помилки були, є й будуть. Але я їм сказав, що в футболі без помилок не буває. Та найголовніше, що вони їх виправляють, намагаються робити усе правильно і напевно саме через це ми сьогодні маємо той результат, який досягли. Зрозуміло, хотілося трохи кращого і ми надіялися на «Верес». Але так сталося, що «Шахтар» також виграв і ми стали третіми при рівній кількості набраних очок через гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів. Але я думаю, що бронзові медалі – це так само непоганий результат, бо школа «Карпат» прирівнюється до двох грандів українського футболу – «Динамо» і «Шахтаря». Тож ми входимо у число лідерів, адже ми не відстали від конкурентів очок на десять. Знаєте, як воно буває, коли два гранди десь далеко попереду, а решта борються за третє місце. Ми з лідерами боролися на рівних. Спочатку ми навіть самі йшли у лідерах, а потім боролися за найвищі місця. І можна сказати, що в підсумку ми й зайняли друге місце, коли виходити від кількості набраних очок». 

«Кажуть, що поле стадіону «Україна» для нас фартове. Я скажу більше, це поле не може бути не фартовим, бо в нього така історія... І мої найприємніші спогади, як гравця також пов’язані саме з ним. Напевне, усе це передається й на наших хлопців, бо усі ці позитивні емоції вони тут, на «Україні» просто увесь час витають над полем. Словами усе це передати неможливо. Я коли сюди приходжу, то ніби потрапляю у казку». 

«Коли на початку другого тайму суперник влаштував затяжну навалу і зрештою забив гол, ніяких поганих передчуттів у мене не виникло. У нашій перемозі я був впевнений на сто відсотків ще з самого ранку. Ми перед кожною грою, вдома чи на виїзді – немає значення, завжди усією командою ходимо до церкви. Пішли ми й сьогодні і коли я глянув у віконце, то там засяяло сонце. А коли воно нам в день матчу зранку так яскраво світить, то ми завжди перемагаємо. Тому я був впевнений ще задовго до гри, що сьогодні нас чекає перемога».

«Наш тренер Андрій Михайлович Сапуга ніколи не каже «останній матч», у нього є тільки «заключний», з наголосом на останній склад. Так от, коли ми проводимо заключний матч, то не може бути негативних емоцій, тільки позитивні. От коли були матчі посередині сезону, то звичайно, ми розбирали усі помилки, аналізували, що робили не так, а що правильно. А нині був заключний матч, тому ні сьогодні, ні завтра ми уже нічого розбирати не будемо, а будемо тільки відпочивати. Тому найголовніше, що ми перемогли і подяка усім хлопцям, що ми це зробили. 

Про кадрові зміни, а вони у юніорській команді в міжсезоння є обов’язковими, зараз говорити не хочу. Давайте дочекаємося нового сезону, підготовки до нього. Так, до нас прийде свіжа кров, нові гравці, а талановитих хлопців у наших клубних школах вистачає. Але нашим гравцям з цієї команди треба рости, треба рухатися далі. Хочеться, аби вони так само добре себе проявили і в молодіжній команді, і в основній. Так, як Ременюк, який у цьому сезоні від нас потрапив одразу в головну команду клубу. Причому він став уже основним гравцем, а не тим, який інколи виходить на заміну. В останній грі, коли «Карпати» впевнено обіграли «Сталь» 3:0, він вийшов у стартовому складі і це нас дуже-дуже тішить. Адже основне завдання нашої команди – готувати гравців для першої команди. Зараз лише Ременюк грає за неї, але є й інші хлопці, які, напевне, поїдуть на збори і лише від них залежить, чи зможуть вони себе проявити і отримати шанс закріпитися в основному складі», – підсумував Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: