Андрій Тлумак: "Гра з "Галатасараєм" залишилась найпам’ятнішою на "Україні"

25 травня 09:40
Переглядів: 274
тлумак

Легендарна «Україна» приймала не одне покоління карпатівців, вона вірою і правдою служила «левам» майже півстоліття. Однак, теперішні умови вимагали чогось новішого, сучаснішого та комфортнічого, тож «Карпати» зараз виступають на «Арені Львів». 

А новина про те, що матч проти «Волині» відбудеться якраз на «Україні» неймовірно потішила фанатів, особливо «олдскульних», які вже збираються і планують підтримку своєї команди. Тим часом гравці та тренери «левів» розповіли про те, що вони думають про короткотривале повернення на старий стадіон. 

Андрій ТЛУМАК, колишній воротар «Карпат»:

«Емоції переповнюють, тому що на цьому стадіоні відбувалось чимало позитивних подій для львівського клубу. На «Україні» пройшли мої найкращі роки як гравця: перший матч у професійній кар’єрі, Ліга Європи. Згадую заповнену чашу стадіону, коли неймовірна кількість людей вболівала за «Карпати»... Це не можна передати словами, потрібно самому відчути ту атмосферу». 

«Хочу побажати нашим футболістам, нашій команді знову пережити позитивні моменти на рідному стадіоні. Найпам’ятнішим для мене залишається матч з «Галатасараєм», коли «Карпати» пройшли до групового етапу Ліги Європи. Цю гру не можна не поставити на перше місце з-поміж усіх» – резюмував Андрій Богданович.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: