Андрій Тлумак: "Ми прагнемо йти до професіонального, дорослого футболу"

26 березня 18:11
Переглядів: 198
Андрій Тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак прокоментував Інформаційному центру клубу контрольну гру своєї команди проти клубу аматорської Прем’єр-ліги Львівщини – спортивного клубу «Демня», яка завершилася перемогою юних «левів» з рахунком 2:0.

«Були відсутніми п’ятеро футболістів нашої команди, які перебувають зараз у юнацьких збірних України. Чи хотіли ми випробувати резерв? По факту у нас немає як такої основи та заміни. Хлопці перебувають в такому віці, що кожен може вистрілити в будь-яку мить. Вони змінюються по ходу свого розвитку. Може бути таке, що сьогодні сильнішим буде один футболіст, завтра – інший. Тому я їх не розділяю на перший та другий склад. Такий розподіл може існувати у Прем’єр-лізі. У нас же ж принцип простий: хто станом на сьогодні сильніший, той і грає.

Насправді ж, гра була доволі рівною. Так, нам вдалося використати дві помилки суперника і відтак двічі забити. Але наш опонент помилився, бо ми застосовували тактику високого пресингу. Це той елемент, який ми стараємося задіювати у кожному матчі. Часом це приносить плоди, от як сьогодні.

Все, що тренерський склад хотів побачити, сьогодні досягнули. Хіба що, можливо, не було такого контролю м’яча, як би хотілося. Втім, це має логічне пояснення: поле УФК трохи вужче стандартного. Тому і не вимагали від футболістів тотального контролю, бо розуміли, що щільність центра поля буде дуже великою.

Ми грали із дорослою командою чемпіонату Львівщини. «Демня» була і чемпіоном області, і виступає на Кубок України, тому цей матч був дуже важливим для моїх хлопців. Вони зіграли проти мужиків. Так, двоє трохи постраждали: одному брову розбили, іншому – носа. Але нічого, в таких моментах вони стають сильнішими. Мусять же відчути трохи дорослий футбол. Не будуть же вони все життя грати в U-19. Ми прагнемо йти до професіонального, дорослого футболу», – підсумував перемогу своєї команди Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: