Андрій Тлумак: "Ми виконали установку на 70 відсотків"

10 березня 22:00
Переглядів: 173
тлумак

Враженнями від першого домашнього матчу у 2016 році з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер молодіжної команди «зелено-білих левів» Андрій Тлумак.

«У попередній грі ми в Одесі обіграли «Чорноморець». Подякувавши хлопцям за ту гру, я їм сказав, що вони молодці, але справжнім іспитом для нас буде гра з «Динамо». Одразу скажу, що ми налаштовувалися тільки на перемогу. Звісно, при цьому хотіли й показати змістовний та цікавий футбол. І я скажу, що грою своєї команди я в цілому задоволений. Думаю, ми виконали установку десь приблизно на 70 відсотків. 

Сьогодні проти нас фактично грав один з варіантів молодіжної збірної України, підсилений до того ж футболістами національної команди. І я радий, що проти цієї команди ми зіграли на такому хорошому рівні. Гра показала, що ми нічим не слабші за «Динамо». І справа не лише в результаті – ним то якраз ні тренери, ні самі хлопці не залишилися задоволеними. Ще раз наголошу, в професійному футболі необхідно на кожен матч ставити завдання вигравати – в тому числі й на товариські, не кажучи вже про поєдинки чемпіонату. 

Ми сьогодні показали, що вміємо атакувати. Два голи у ворота «Динамо», причому обидва забиті після красивих багатоходових комбінацій, це вже гарний показник. Але окрім них, ми ще створили низку гольових моментів і могли забити ще. Так що потенціал у цієї команди чималий. Скажу більше, я вважаю, що саме нинішня наша молодіжна команда має стати завтрашнім днем основного складу «Карпат». Звісно, роботи ще непочатий край, але видно, що чималий потенціал для прогресу, для росту у футбольному плані є в кожного з гравців. 

Єдине, в чому я можу дорікнути своїм хлопцям по сьогоднішній грі, так це за втрату концентрації наприкінці першого тайму. Саме це й спричинило до першого голу у наші ворота. Але тішить, що хлопці у грі з таким сильним суперником довели, що вони не тільки мають характер, а й наочно продемонстрували свій серйозний потенціал», – підсумував Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: