Андрій Тлумак: "Не було потреби налаштовувати команду на боротьбу"

22 квітня 22:27
Переглядів: 180
тлумак

Старший тренер львівських «Карпат» U-19 Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від перемоги (3:0) над київським «Динамо» у матчі першості України. 

«В першу чергу хочу подякувати своїм хлопцям за сьогоднішню гру, за цю перемогу. Ми грали проти дуже хорошої команди, адже футбольна школа київського «Динамо» є однією з найкращих в Україні. Окрім того, в нинішньому сезоні «Динамо» є одним з наших прямих конкурентів у боротьбі за чемпіонство, перед киянами також стоять самі високі завдання. Уся наша команда дуже добре розуміла значення цього матчу і я скажу, що в мене сьогодні не було ніякої потреби перед грою налаштовувати хлопців на боротьбу. Я бачив їхні очі, які буквально горіли і було видно, що всі гравці без винятку чекають початку матчу. Можна сказати, що мотивація у нас навіть десь аж зашкалювала. Емоцій було дуже багато і їх команда всі без остатку залишила на полі. Приємно відзначити, що на сьогодні ми, як команда, доросли до такого рівня, що можемо обіграти будь-якого суперника. При цьому ми кожного суперника поважаємо, але віримо в себе, віримо в те, що можемо обіграти будь-яку команду.

Що ж до сьогоднішньої гри, то ми вже четвертий раз грали цього сезону з «Динамо». Ми дуже добре знаємо киян, їхню манеру гри розібрали детально. Але й вони нас так само дуже добре вивчили, тому гра була важкою для обох команд. Коли виходити з рахунку, то можна говорити, що нам повністю вдалося переграти суперника. Але я скажу, що гра нам давалася важко і не все виходило так, як ми хотіли. Наприклад, у іграх з «Чорноморцем», «Дніпром» та в другому таймі з «Металістом» ми виглядали значно краще, ніж сьогодні. Нині ми не мали тої переваги, яку планували. В певній мірі це обумовлено полем(воно надто тверде, а через холодну весну ще не підросла свіжа травичка), на якому не так просто контролювати м’яч і вести комбінаційну гру. Тому сьогодні було надто багато боротьби, гри на другому поверсі. «Динамо» любить грати довгими передачами верхом вперед. У них і склад підібраний саме під такий футбол – в команді багато габаритних хлопців. Але я відзначу, що сьогодні ми «Динамо» нічим не поступилися і в силовому футболі, який суперник часто нам нав’язував. Тому я повністю задоволений у нинішній грі самовіддачею своєї команди, ну а в чисто футбольних моментах нам ще є над чим працювати. Але головне, ми знаємо, що треба робити, аби і команда прогресувала в цілому, і кожен її футболіст зокрема», – сказав Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: