Андрій Тлумак: "Перевірили хлопців у матчі проти дорослих мужиків"

20 березня 18:45
Переглядів: 375
Андрій Тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від контрольного спарингу проти одного з найсильніших аматорських клубів не лише Львівщини, а й України ФК «Рочин» із Соснівки, який завершився з нічийним рахунком 1:1. 

«Грати довелося в дуже складних умовах – в морозну погоду та ще й під супровід снігу. Зрозуміло, футболу на полі було не багато, але з точки зору боротьби, думаю, команди зіграли хорошу гру, отримавши достатньо серйозне ігрове навантаження. Ми хотіли подивитися, власне, як наші молоді хлопці виглядатимуть на фоні старших від себе футболістів. Адже грати проти одноліток – це одне, а проти дорослих мужиків – зовсім інша справа. Поєдинки проти старших у юному віці завжди є корисними – у них молоді хлопці набираються досвіду і перевіряють себе в протидіях з достатньо жорсткими у боротьбі гравцями. Тим більше, що «Рочин» вийшов на поле серйозно налаштованим на боротьбу. 

Коли аналізувати гру загалом, то скажу, що ми задоволені матчем, тою боротьбою, яку наша команда витримала в ньому, а також тим, що не програли і не поступалися в єдиноборствах більш старшим і більш досвідченим футболістам. Переконаний, що незважаючи на мінімальну можливість вести на такому полі командну гру, цей поєдинок буде для нас корисним. 

У цій грі з «Рочином» ми переглянули трьох футболістів з футбольних шкіл нашого клубу, бо вже нині нам необхідно думати про завтрашній день команди, а в юніорських колективах через вікові обмеження плинність кадрів досить велика – гравець може грати в першості юніорів два, максимум три роки і то це є окремі винятки. Якби ми сьогодні зіграли на зеленому полі, то можна було би більше сказати про гру, а після двобою на засніженому полі важко робити висновки, тим більше по діям гравців, які вперше зіграли за нашу команду. 

Також скажу, що до наступного офіційного матчу в першості України проти рівненського «Вереса» ми плануємо зіграти ще один контрольний спаринг. Попередньо домовилися про товариський поєдинок з ФК «Демнею». Сподіваюся, що він пройде в більш придатних для гри в футбол умовах», – розповів Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: