Андрій Тлумак: "Розчарований, але тільки результатом"

01 грудня 20:12
Переглядів: 266
Андрій Тлумак

У перенесеному матчі 8-го туру першості України U-19 юніори львівських «Карпат» сьогодні у Раві-Руській з рахунком 1:5 поступилися одноліткам київського «Динамо». Про причини поразки Інформаційному центру ФК «Карпати» розповів старший тренер «зелено-білих» Андрій Тлумак. 

«Результатом гри я, звісно, розчарований, адже ми розраховували на зовсім інше. Знаю, що головне у футболі – це результат, а ми програли з рахунком 1:5. Тому той, хто не бачив гру, напевне, скаже, що тут усе зрозуміло і коментувати немає що. Однак я думаю, що ті, хто дивився цей матч, погодяться, що рахунок на табло має мало спільного з тим, що відбувалося на полі.

Не буду і не хочу говорити про нефарт, який нас переслідував у цій грі, бо по-перше, усі знають кому таланить у житті загалом та в футболі зокрема, а по-друге, везіння необхідно заслужити. Раз нам не фартило, значить ми не заслужили на прихильність долі. Але це все – філософія, а я скажу, можливо, і парадоксальну річ для рахунку 1:5, що я розчарований лише результатом. Що ж до гри, то ви самі бачили, скільки ми створили моментів. 

Знаєте, що цікаво: з обома лідерами – і з «Шахтарем» у гостях, і з «Динамо» на своєму полі – ми показали зовсім не поганий футбол. Більше того, і одним, і другим ми в цілому нічим не поступалися, а в окремі ігрові відрізки закривали суперника у його штрафному майданчику і вони грали відверто на відбій. Однак в обох іграх ми програли, причому з великим рахунком – тоді 0:3 донеччанам, тепер 1:5 киянам. Ось такими парадоксальними, коли співставляти гру і результат, чомусь вийшли саме ці два матчі. 

Напевне, можна було б знайти винуватих в нинішній поразці – адже кожен пропущений нами гол стався через чиюсь помилку. Однак наш тренерський штаб цього робити не буде, бо ми одна команда. Тому у поразці винні усі – і тренери, і гравці. Звісно, гру ми розберемо, детально проаналізуємо усі помилки, але й виділимо позитивні моменти, які також мали місце. Зрештою, наша команда лише вчиться грати у футбол. Зрозуміло, що програвати завжди неприємно, а тим більше з таким рахунком. Однак треба пройти і через це, аби розвиватися і прогресувати в майбутньому. 

У попередніх чотирьох іграх ми перемагали, причому кожен раз залишали свої ворота «сухими». Тепер, в останній грі 2017 року зазнали ось такої болючої поразки. Але цей програш зробить нас тільки сильнішими – ми будемо після зимових канікул з ще більшою мотивацією готуватися до другої частини першості України. І вже навесні зробимо усе, щоб не тільки довести випадковість цієї невдачі, а й виконати поставлені перед нами завдання – а цілі у нас найвищі», – розповів Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: