Андрій Тлумак: "Важлива перемога з точки зору боротьби за лідерство"

06 травня 22:04
Переглядів: 185
тлумак

Після матчу у Раві-Руській, де відбувався поєдинок юніорських складів між «Карпатами» та «Скалою», коуч львів’ян поспілкувався з клубними журналістами. 

«До матчу ми, спілкуючись з хлопцями, акцентували увагу на тому, що гра буде дуже важкою, адже це дербі і в таких матчах, не залежно від турнірного становища, боротьба триває від першого до останнього свистка. Тому я дуже вдячний команді, бо хлопці проявили характер, адже по ходу гри ми двічі програвали. Тим не менше, змогли переломити невдалий для нас початок і в підсумку здобули дуже важливу перемогу. Рахунок 5:2 досить переконливий, але насправді виграш дався дуже важко з докладанням максимальних зусиль».

«Скала» в черговий раз довела, що є дуже непростою командою. Наш нинішній суперник, як і в попередній грі з нами, дуже добре побудував гру в обороні. Гравці «Скали» перекрили всі підступи до свого штрафного майданчика, і як ви бачили, в першому таймі ми майже нічого не створили». 

«Ми знали, що вони будуть перекривати всі зони, тому на установці просили хлопців якомога частіше переводити м’яча з одного флангу на інший, аби атакувати по всій ширині поля. Хоч ми і програвали 0:1, а потім і 1:2, продовжували гнути обрану лінію до кінця і зрештою це дало свій результат. «Скала» втомилася і почала помилятися в обороні. Дуже важливим було в цій ситуації реалізовувати моменти, які ми почали створювати. Вдала реалізація і вирішила долю зустрічі на нашу користь. Також хочу відзначити, що всі хлопці, які вийшли на заміну, вдало влилися у гру і сприяли тому, що ми весь час посилювали тиск на ворота «Скали». Ну, і також треба сказати, що в якійсь мірі нам допоміг дощ. На сухому полі грати було важко, надто твердий газон заважав нам грати в комбінаційний футбол. Після дощу газон пом’якшав і це сприяло тому, що ми почали грати в футбол, над яким працюємо на тренуваннях». 

«Також сьогоднішня перемога є важливою з точки зору боротьби за лідерство. Виграш у дербі дозволив нам не відпустити вперед «Шахтар» і ми зберігаємо шанси на перше місце» – підсумував Андрій Тлумак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: